Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kıvanç seni martin abine teslim ediyorum o daha iyi biliyor bu işleri. iki oda bi salonla başladıysa sana birazdan şato imal edecektir hazır ol..

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben cok yardımseverim ama sorduğun soruya yardımcı olamayacağım bilakis bilgim yok...

ya yokmu sitede kıvanç a yardımcı olabilecek birileri...

Yahu açsana bi yardım kampanyası, bunu yapabilirisni heralde? :D:D:D

kıvanç seni martin abine teslim ediyorum o daha iyi biliyor bu işleri. iki oda bi salonla başladıysa sana birazdan şato imal edecektir hazır ol..

Cumaya gelsin yardım işlerini cuma günleri yapıyorum. :D:D:D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
az önce yerleri açıklamışsın sen bir arkadaşımıza.... aynı yere yönlendirsem olmamı ? deniz feneri türü bir yer mesela ( bknz: GB logo isteği ) :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
az önce yerleri açıklamışsın sen bir arkadaşımıza.... aynı yere yönlendirsem olmamı ? deniz feneri türü bir yer mesela ( bknz: GB logo isteği ) :)

Herkesi oraya gönderirsek nasıl yetişecekler twist, olmadı kanarya sevenler derneğine yönlendir sen adımı versin yeterli. :D:D:D:D

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
parfüm pazarlığını unutmuş değilim... :) gerçi ben limon kolonyasına fit olmuştum ama ses çıkmadı sonrasında...

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Güneşli havalarda gölgene dikkat et....... :D

2 oda, 1 salon yeterli çok büyük olmasın. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Part time gölge işi yapan sen misin yoksa :D:D
Tebrik ediyorum çok yaratıcı :D

Niye tiiye alıyosun vatandaşı :D
Geç sola hemen tek ayak üstüne zil çalana kadar kıpırdadığını görürsem fena olur :D:D:D

kivanc19

Acemi Tasarımcı
:)

Güneşli havalarda gölgene dikkat et....... :D

2 oda, 1 salon yeterli çok büyük olmasın. :rofl::rofl::rofl::rofl:

çok büyük olursa keyif almazmısın aslan niye öyle diyosun sen bakim,aklının yetmeyeceği şeylere kafa yorana kadar aklının nelere yetebileceğiyle ilgilen başarılı olursun :kiss1:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Part time gölge işi yapan sen misin yoksa :D:D
Tebrik ediyorum çok yaratıcı :D

Niye tiiye alıyosun vatandaşı :D
Geç sola hemen tek ayak üstüne zil çalana kadar kıpırdadığını görürsem fena olur :D:D:D

Yok sen korkma gölgenden o sensin bu kadar paranoyak olma. :D:D
Teşekkürler. :D

Ben almadım ya kendi geldi beni de tiiye alır mısın dedi bende katılmak istiyorum deyince kıyamadım. :D:D

çok büyük olursa keyif almazmısın aslan niye öyle diyosun sen bakim,aklının yetmeyeceği şeylere kafa yorana kadar aklının nelere yetebileceğiyle ilgilen başarılı olursun :kiss1:

Büyüksün abi, ama gölgene aldanma derim, sana ufak geldiyse üzgünüm başka yerde çare arayabilirsin elimdeki bu. :D:D:D

Vay aslan maslan ne iş safariden mi? :D

Birazcık aklım vardı o da sana yetti, kıymetini bil. :rofl::rofl:

Son düzenleme:

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birisini üzmüş olmanın rahatsızlığıyla ...herkese iyi kşamlar diliyorum... kendinize iyi bakınız..

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Siz teselli edersiniz.
Ben kurallar gereği gerekeni uygularım.

Böyle konularda lütfen ihbar butonunu kullanınız.

Kullanınızki biz gerekeni daha hızlı bir şekilde yapalım...

Nasılsınız bu arada arkadaşlar ? Uzun bir zamandan sonra tekrar yazabiliyorum buraya...

kivanc19

Acemi Tasarımcı
İyi akşamlar twist, üzüleni teselli ederim ben rahat ol sen, sana birşey olmasın. :D:D:D
sana olan olmuş zaten. sen git kanarya sevenler dernegıne. adını verse orda yetermıs ya hanı. zaten senını gıbı modelın baska nerde adı gecer ki asosyal ınsan !!! hıc normal arkadasın yokmu senın bak kac bıntane mesaj atmıssın bıde ozel uye yazmıslar oraya senı avutmak ıcın. bıraz sosyal ol ınsanlık dıye bır ırk var dısarda hanı bakım evladım :))

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Siz teselli edersiniz.
Ben kurallar gereği gerekeni uygularım.

Böyle konularda lütfen ihbar butonunu kullanınız.

Kullanınızki biz gerekeni daha hızlı bir şekilde yapalım...

Nasılsınız bu arada arkadaşlar ? Uzun bir zamandan sonra tekrar yazabiliyorum buraya...

Öhmm, hizadayım. :D:D

Hoşgeldiniz Gökhan bey, biz iyiyiz çok şükür, boşluk doldurmaca oynuyorduk :D ,sizleri sormalı.

yazboz22

Acemi Tasarımcı
ADMİN!!!

sen bir yöneticisin kıvanc19 ve martinin yazdıklarını okuyorum bence haksız olan taraf martin neden kıvanc19 engellıyosun ??

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84
Foruma üye olan herkes yukarıda yazılı olan bağlantıya tıklayarak forum kurallarının sayfasına gidebilir.. Bu sayfada yazılanlar grafikerler.net in kurallarıdır. Sitemizde üye olan her üye her maddeyi okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

19. Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarda istenmeyen ve gereksiz mesajlar ayrıca BÖLÜCÜ ÖRGÜT veya yaşa dışı örgütlerle alakalı herhangi bir mesaj göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır. Topluluklar (millet, mezhep, azınlık, mezhep gibi her türlü sosyal ve dini gruplar) hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz. (Örneğin: Türk, Kürt, Ermeni, Yahudi, Müslüman, Hıristiyan, Arap, Çerkez, Zenci, Hint, Çingene, Roman, Rus, Göçmen vb.)

Ve ayrıca Sayın yazboz22 . Lütfen yukarıda vermiş olduğum bağlantıyı tıklayarak forum kurallarını okuyunuzki üyeliğiniz hakkında yaptırım uygulanmasın. Çünkü sizde forum kurallarına aykırı hareket ediyorsunuz. Bu seferlik sizi bu şekilde uyarma gereğinde bulunuyorum...

Teşekkür ederim martin. İyiyim her zamanki iş yoğunluğu ve temposu ile çalışmak ve ilgilenilmesi gereken konularla ilgileniyorum. :)

Saygılarımla.
Gökhan TEKİN

twist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
günaydın şener bey.. yoksunuz günlerdir umarım aksi bir durum yoktur...