Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Smart Ayakkabı Parlatma Bezi

_MRW_

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmamın baskısı yapılmıştır..Gri olan bölüm ürünün gözüktüğü bölümdür ürünün rengi değildir..
smartayakkabiparlatmabe.jpg

Benzer konular

_MRW_

🌟Usta Tasarımcı🌟
27 kişi bakmış ama kimse yorum yapıcak bişey bulamamış sanırım:)

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
zıt renkleri kullanman iyi olmuş benm bi tek yeni yazılarını yan yana koyman hoşuma gtmeni göz yoruyor ondan başka sorun yok bnce tbrik ederim :)

_MRW_

🌟Usta Tasarımcı🌟
zıt renkleri kullanman iyi olmuş benm bi tek yeni yazılarını yan yana koyman hoşuma gtmeni göz yoruyor ondan başka sorun yok bnce tbrik ederim :)

Bende teşekkür ederim:)"Yeni" yazısını farklı dursun diye öyle yaptım sağol yorumun için..

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
Ürün de güzel, çalışma da..

Tebrikler.

Guwencin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet güzel.... ellerine sağlık...( arkadaki "yeni" duruş ve yer itibariyle daha düzgün ve daha kullanılabilirdir. tükedici gözü alışkındır öyle şeylere)

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne yalan söylim çalışmayı açarken aklıma 1 kaç fikir geldi.. fakat açılınca hayak kırıklığı oldu. çok sade kaçmış bence

kabusmg

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş yanlız desenleri öneririm ben sana

firlama35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel çalışma öncelikle tebrikler...
Ama bence şöyle pırıl pırıl parlayan bir ayakkabı görüntüsü, birazda büyük kullanarak daha iyi olurdu gibime geliyo, uzaktan bakıldığında ayakkabıyla ilgili bişey olduğu belli olsun anlamında yani... Tabi şahsi fikrim kolaylıklar diliyorum.. Ellerinize sağlık

_MRW_

🌟Usta Tasarımcı🌟
gayet güzel.... ellerine sağlık...( arkadaki "yeni" duruş ve yer itibariyle daha düzgün ve daha kullanılabilirdir. tükedici gözü alışkındır öyle şeylere)
Teşekkür ederim yorumunuz için..Bazen alışılmışın dışına çıkmak gerekiyor farklılık olması açısından..

ne yalan söylim çalışmayı açarken aklıma 1 kaç fikir geldi.. fakat açılınca hayak kırıklığı oldu. çok sade kaçmış bence
Teşekkür ederim yorumunuz için müşteri beğendi ve iş çoktan basıldı..

güzel olmuş yanlız desenleri öneririm ben sana
Desenler derken anlamadım demek istediğinizi..Yorumunuz için teşekkürler..
Güzel çalışma öncelikle tebrikler...
Ama bence şöyle pırıl pırıl parlayan bir ayakkabı görüntüsü, birazda büyük kullanarak daha iyi olurdu gibime geliyo, uzaktan bakıldığında ayakkabıyla ilgili bişey olduğu belli olsun anlamında yani... Tabi şahsi fikrim kolaylıklar diliyorum.. Ellerinize sağlık
Teşekkür ederim yorumunuz için..

cika39

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel çalışmalar banada böle bi yardımcı lazım görüşelim... **

Moderatör tarafında düzenlendi:

hasantürkten

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.limk.com
temizlik ürünleri hele bu tür bezlerde limon yeşil ve sarısı kullanmak güzel olmuş ellereine sağlık