Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
aynen :D bende hemşerim ya burda yurtta kızlara anlatıyorum nasıl birşey o ya diyolar :D tamam getrcem size dedim :D:D:D gelirkene getirimde yisinler :rofl:

Ama sen oraya götürene kadar onlar hamur olur ya :D Onu şöyle çtır çıtıır, döke döke yemek lazım, sen de bilirsin :rofl::rofl:

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
:rofl:
Aynen hiç belli olmaz sabah bakarsın günlük güneşlik, öğlen yağmur bi bastırır :D:D akşama da allah bilir :D:D

lisedeki öğretmenim sey derdi hep şu izmirin bi havasına bide kızına hayatta güvenilmez derdi :D gülmekten ölürdük :rofl: haklıymıs :D

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
Valla o konuda çok sıkıntı yaşamadım ben neyseki, İstanbul beklediğimden daha sıcak şu sıralar, ama nereye kadar bu şekilde gider bilemem :D:D

e bir yerde dur der artık :D soguklar baslayınca izmirrrr diye bagırırsın :tongueout: artıkın:rofl:

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
Yok valla ne zamandır görüşmüyoruz yeni maceralarından haberim yok :D

neler oldu nelerrrr :D gülmekten yarımdım :D
Bir gün ben hastaydım hemen erkenden uyudum. bizim kızlarda camı açık bırakmıslar üşümüşler gece 2 sonra arkadas demiş camı kapat soguk bide is kokuyo diye oda tam pencereyi kapatırken basında sarık baglı uzun boylu esmer bir adam görmüş aglıyomus dua ediyomus filan :D 1 gün öncede baska kızlar görmüş sölemişlerdi dalga geçdiydim :D sonra bizim kız korkudan çıglık attı filan derken ben uyandım ama hala hastayım kalkıp bakmadım kızlar korkuyolar ben uyuyom uyan canan diyolar ya git allahın delisidir işte niye abartıyonuz diyom :D korkudan uyuyamadılar yan odadan arkadas geldi filan oda dalga geçiyo yarında bizim odaya gelcek diyo sonra camdan baktı oda nasıl korktu aglıyo dua ediyo korkudan :D dalga geçen o değil sanki geldi yanımda uyudu ogün :D sonra yurdun sorumlusunu çagırdık oda gördü korktu filan polisi çagırdı polis geldi o adam gitti :D polisler bulamamıs ama :D sonra dalga geçiyolar polisler bu deli bi size görünüyolar sanırım filan diye :D o günden sonra herkes korkar oldu yanımda uyuyolardı en sonunda bir tekme attım :D bi daha gelemediler:rofl::rofl::rofl: ama görmen lazımdı komedi ya nasıl korkuyolar :D basıma sarık baglayıp gece korkutmayı düşünüyorum kızları :D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
neler oldu nelerrrr :D gülmekten yarımdım :D
Bir gün ben hastaydım hemen erkenden uyudum. bizim kızlarda camı açık bırakmıslar üşümüşler gece 2 sonra arkadas demiş camı kapat soguk bide is kokuyo diye oda tam pencereyi ....... düşünüyorum kızları :D

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: :D:D:D:D:D
Hahahahhahaha :D ne acayip biyerdesiniz siz ya :D
Sende iyi umursamaz mışsın yani, millet orada yırtılıyo sen orda dalga geçiyon, iyisin yani :D:D
Şaka yapacaksan dikkatli ol, kızın biri eline ilk geçen ağır bir nesne yardımı ile kafanı yarmaya çalışabilir :D:D

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl: :D:D:D:D:D
Hahahahhahaha :D ne acayip biyerdesiniz siz ya :D
Sende iyi umursamaz mışsın yani, millet orada yırtılıyo sen orda dalga geçiyon, iyisin yani :D:D
Şaka yapacaksan dikkatli ol, kızın biri eline ilk geçen ağır bir nesne yardımı ile kafanı yarmaya çalışabilir :D:D

:D ne umursucam hemşerim ya oda bir insan zararımı var sokakta duruyo işte. gelip bana zarar vermiyo umursamam :D
şaka yapcam ya korkma bizim kızlar en fazla çığırmakla yetinirler :D o cesaret yok onlarda :D:D:D