Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

T-Shirt baskı makinesi

Voss

🌱Yeni Üye🌱
Herkese merhabalar, Ben bir T-shirt baskı makinesi almak istiyorum. Süblimasyonlar polyestere basıldığı ve polyester sıcak olduğu için pek tercih edilmiyor.

Sormak istediğim tshirt baskı makinaları kullanımı nasıldır? Ne tür yüzeylere baskı uygulanabilir? sorunları ve dezavantajları nelerdir? Almadan önce tecrübeli arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim.
Teşekkürler.

Benzer konular

brotherjet

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.brotherjetturkey.com
Aynı zamanda bir makine distribütörü olarak size yardımcı olmaya çalışalım.

Bu tarz makineler Su Bazlı Pigment boya ile çalışır ve mürekkebi püskürterek pamuklu penyeler dahil bir çok tekstil türüne baskı yapar. Bilgisayaraınızdaki veriyi özel olarak yazılmış rip programları sayesinde makineye gönderir ve baskısını yapar. Koyu zeminlere de baskı yapabilme imkanı sağlar.
Beyaz yüzeylerde baskı öncesi bir uygulama yapmanıza gerek yoktur ama koyu zeminlerde beyaz boya nın tutuculuğunu sağlamak için bir ön işlem sıvısı uygulamanız şarttır.
Baskı bittiği anda pres ütü de 1 dakikalık bir kurutma işleminin ardından kullanmaya hazıırdır.

Eğer kaliteli bir boya kullanıyorsanız ve çalışma ortamınızdaki iklimlendirme dereceleri uygunsa bu makinelerde bir sorun yaşamazsınız. Ama bu iki şart yerine getirilmediği takdirde sürekli kafa tıkanması gibi bir durumla karşılaşırsınız.

turkanmelis

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu makineler epson yazıcılardan dönüşüm yapılarak üretilmektedir
isteğe göre 4 - 5 - 6 yada 8 renk olarak üretilebilir

kartuşlar cmyk+wwww olarak rip programıyla ayarlanabiliyor

ayrıca siyah zemine baskı yapma işinide bu rip yazılımı sayesinde gerçekleştirebiliyorsunuz

ben xeroxta teknisyemn olarak çalışıyorum ve bu makinaların dönüşümlerini yapabiliyorum

eğer isterseniz dx5 kafalı sıfır makina yapabilirim hemde 2. el satılan ömrünü tüketmiş makinaların yarı fiyatına

yada isterseniz kafa tıkanma sorununu bir kenara atmak için R1400 modelinden 6 renk cmyk+ww makina toplayabilirim

R1400 sıfır kafa fiyatı 410 tl ama dx5 kafalı makina alırsanır kafa fiyatı 2800 tl bilginiz olsun

benim için farketmiyor müşteri ne isterse onu yapıyorum ikiside aynı fiyat

karar sizin

iyi akşamlar

banker06

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bu dönüşüm nasıl oluyor toplam maliyeti ne kadar olur kartuş mu kullanılmakta kendimiz dolum yapabilir miyiz .hazır yapılmış varmıdır fotoğraf paylaşabilir misiniz.

scey

🌱Yeni Üye🌱
Ben bu tarz makinelerle ilgileniyorum bana yardımcı olurmusunuz....info@medyabasim.com

dipnotajans

🌱Yeni Üye🌱
tişört baskı makinesi ihtiyacım var, ilgilenen arkadaşlardan bilgi almak istiyorum

yardımcı olursanız sevinirim

teşekkürler

kurshoo

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.k-design.tk
dikili hazır tshirt baskısı için, fiyat / performans olarak önerebileceğiniz makine nedir?
alibaba gibi sayfalardan almak doğru bir karar olur mu?
çok sorun çıkaran makineler midir?(gerekli bakım işlemleri yapıldığı halde)
ikinci el almak ne kadar doğru bir iş olur ?

teşekkürler.

POWERJET DGTL

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.powerjet.com.tr
T-Shirt ( Pamuklu ) üzeri Dijital Baskı

Powerjet Dijital Baskı Makineleri; Digital tişört ve dijital parça baskıda tekstil baskıcıları, emprimeciler ve tekstil ihracatçıları için idealdir… Powerjet 1 modeli; masa üzeri kullanım imkanı ile; tekstil tasarımcılarına, tekstil meslek okullarına, fotoğrafçılar, copy centerlar ve internetten satış sitelerine, promosyon T-Shirt üreticilerine, hatta perakende T-Shirt satış dükkanlarına uygundur. T-Shirt, sweetshirt üzerine, emprime baskıda zorluk çıkartan likralı, viskon kumaş, kaşkorse ve ribana kumaşa, dikili ürünlere, triko, deri, saf ipek ve havlu gibi tekstil ürünlerine direkt bilgisayardan milyon renkli baskılar için idealdir.

Powerjet Dijital Tekstil Baskı Makineleri; endüstriyel kullanımda, dünyanın en tecrübeli üreticilerine ait tekstil baskı tecrübelerinin ürünüdür.

Beyaz boyayı renklerle birlikte basması en büyük artısı...
Videosu için: https://youtu.be/b4arzZyRxk0

Otomatik kafa temizleme ve Beyaz boya devridaim sistemi sayesinde baskı kafasında beyaz boyanın tıkanmalarına çözüm…

Fonksiyonel baskı tablası; farklı kombinasyon ve ölçülerde baskı yapılmasını sağlar. Örneğin; Powerjet 1S tablası 3 adet 42x33 cm veya 2 adet 42x55 cm. hatta 1 adet 42x110 cm. baskı yapılmasına olanak sağlar.

Baskı tekrar butonu sayesinde ( ilk ve tek uygulayıcı ) Otomatik tekrar imkanı ile tam profesyonellik...

Powerjet Dijital Tekstil Baskı Makineleri, baskı kalitesi, baskı boyutu, verimliliği ile 16,500 € + KDV fiyatıyla rakipsizdir.

Web Sitesi: https://www.powerjet.com.tr

mavipatik

🌱Yeni Üye🌱
Ben de bir süredir bu cihazları araştırıyorum. Türkiye'de işe ciddi olarak girişmiş olan bulabildiğim 2 firma oldu. Ancak cihazların fiyatlandırması saçma derecede astronomik.

Bu cihazları normal bir yazıcıdan ayıran tek şey kağıt yükleme sistemi yerine tişört yükleme tablası sistemine sahip olmasıdır. Bu tablaya göre senkronlanmış şekilde ileri-geri motor hareketlerini yönlendiren ve yazıcıyla bilgisayar arasındaki iletişimi ele alan bir devre kutusu var. Ve bir de rip denilen sadece bu cihazla çalışması için lisanslanmış özel baskı yazılımı. Hepsi bu.

Elimde Epson R3000 yazıcım var. Bu yazıcıya uygun yurtdışında 850 dolara devre kutusu dahil t-shirt yükleme sistemi satılıyor. Siz sadece yazıcıyı bu yükleme sistemine oturması için modifiye edip gereksiz parçaları yazıcınızdan söküyorsunuz. 2 kabloyla sistemi birleştiriyorsunuz. Ve Epson kafalı t-shirt yazıcınız hazır. Hemde beyaz zemin üstüne direkt renkli baskı avantajı da sunuyor. Zaten bu bildiğim kadarıyla yazıcı kafasının bir özelliği.

Gelelim fiyatlandırmaya. Epson R3000 bugün sıfır satın alsak 3000-4000 TL arasında. Bu t-shirt yükleme sistemine de kargosuyla gümrüğüyle beraber fazla fazla 4000 TL yazalım.
Yani bir tarafınızı yırtsanız en fazla 8000 TL.'ye mal edersiniz. Hadi bunu birleştirecek eli yatkın bir ustaya da 1000TL verelim bol bahşişli olsun. Sonuç 9000TL.
Yani aslında Türkiye'de bu sektörde marka diye satılan cihazların kdv'sinden bile düşük rakamlara geliyor.

Umarım bir girişken arkadaş çıkar bu sistemleri birleştiren bir hizmet vermeye başlar da, sistemi ve sektörü baltalayan bu fiyatlandırma politikasına sahip markalar biraz hizaya gelir.
Türkiye'nin en çok üretimde desteklenmesi gerekirken böyle fiyatlandırmalarla sektörü baltaladıklarını düşünüyorum. Bu zihniyetlerinden acilen kurtulmalarını dilerim.

teknofinaal

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.teknofinal.com
Merhaba

Bu sektörde tişört baskı makinesi olarak alternatifler mevcut. Sizin ne aradığınız, nasıl bir makine aradığınız çok önemli. Maliyeti düşük olsun, baskısı kaliteli olsun derseniz sizi sayfamıza bekleriz. Tişört baskı nasıl yapılır bunu ofisimizde demo baskı yaparak anlatabiliriz.

yorumrkl

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.yorumcanta.com

ayrıca siyah zemine baskı yapma işinide bu rip yazılımı sayesinde gerçekleştirebiliyorsunuz

ben xeroxta teknisyemn olarak çalışıyorum ve bu makinaların dönüşümlerini yapabiliyorum

eğer isterseniz dx5 kafalı sıfır makina yapabilirim hemde 2. el satılan ömrünü tüketmiş makinaların yarı fiyatına

yada isterseniz kafa tıkanma sorununu bir kenara atmak için R1400 modelinden 6 renk cmyk+ww makina toplayabilirim

R1400 sıfır kafa fiyatı 410 tl ama dx5 kafalı makina alırsanır kafa fiyatı 2800 tl bilginiz olsun

karar sizin

iyi akşamlar
tişört baskı makinası dönüşümü yapıyormusunuz. nasıl bir maliyet çıkar bize. bilgi verirseniz ve uygun bir fiyat çıkarsa yaptırmayı düşünüyoruz. biz hambez çanta baskısında kullanacağız. YORUM ÇANTA | Bez Çanta, Bez Poşet, Bez Torba | Çevre Dostu Bez Çanta, Poşet ve Torba. Bez Çanta İmalatı, Nonwoven Tela Çanta İmalatı
info@yorumcanta.com mail adresinden ulaşabilirsin.

inciavci

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Tişört baskı yapanlar için kendi web siteleri üzerinden ürün satma olanağı sunan bir yazılım geliştirdik.

İsterseniz düğün, nişan, doğum günü, anneler günü gibi konseptlerde kendi tasarımlarınızı oluşturabilir ve bunları direk satabilirsiniz

ya da

internetten sitenize gelen kullanıcılar kendi fotoğraflarını yükleyerek, sizin resim galerinizi kullanarak, yazı yazarak, isterlerse bunların büyüklüğünü değiştirip döndürerek kendi tasarımlarını oluşturabilir ve bu tasarımları sipariş verebilirler.

Baskı yapılacak ürün tişört, kupa, şapka, önlük, tabela gibi üzerine baskı yapılabilen her hangi bir ürün olabilir.

Örnek web sitesi: www.cizgiy.com

İlgilenenler benimle iletişime geçebilir.

dondur.jpg

yazi.jpg

zeplin 41

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar

tişörtlerinize baskı konusunda ne yaparsanız yapın fakat sakın DTG marka makinalar almayın uzak durum yoksa canınız yanar. boyalarında problem var ve firma satılan ürünün arkasında durmuyor adamına daha doğrusu parasına göre muamele yapıyor.

merkeznoktasi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
merkeznoktasi.com
Makina almaktan çekinen ya da baskı vb. operasyonel yükü üzerinden atıp, tasarım, satışa odaklanmak isteyenler için GuleGuleGiy olarak çözüm ortağı olabiliriz. tıklayın; tişört baskı

sbryldrm

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.thinkmedya.com
Sorularınızın cevabı için şu konuya yazdığım yazımı okuyabilirsiniz. Detaylı bilgi yazdım.

https://www.grafikerler.net/t-shirt-baski-icin-yardim-t78936.html

Herkese merhabalar, Ben bir T-shirt baskı makinesi almak istiyorum. Süblimasyonlar polyestere basıldığı ve polyester sıcak olduğu için pek tercih edilmiyor.

Sormak istediğim tshirt baskı makinaları kullanımı nasıldır? Ne tür yüzeylere baskı uygulanabilir? sorunları ve dezavantajları nelerdir? Almadan önce tecrübeli arkadaşlar bana bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim.
Teşekkürler.

syucel34

🌱Yeni Üye🌱
merhaba normal epson yazıcıların yatay haline dönüştürülmesi ile ilgileniyormusunuz.Bu konuda ilginiz devam ediyorsa lütfen iletişime geçerseniz sevinirim.

Yucel 544 489 82 65

syucel34

🌱Yeni Üye🌱

karar sizin

iyi akşamlar

merhaba normal epson yazıcıların yatay haline dönüştürülmesi ile ilgileniyormusunuz.Bu konuda ilginiz devam ediyorsa lütfen iletişime geçerseniz sevinirim.

Yucel 544 489 82 65

Atilla459

🌱Yeni Üye🌱
Turkanmelis bunu okuyorsaniz lutfen bana ulasin.

Turkanmelis hala baskı makinesi firmasında çalışıyor musunuz? Lütfen mesajımı okuyorsanız Instagram'da "atilla459' isimli profilime yazın. Yurtdışında yaşıyorum. Baskı makinesi istiyorum.