Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tıkalı kafa açma

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
hertürlü baskı kafası itina ile %99 servis garantili açılır.özellikle de xaar kafa açılmaz diyenlere duyurulur bu kardeşin işin sırrını çözdü.özel bir madde ve kaliteli bir makina ile tıkanık kafası olan arkadaşlar mesaj bıraksın

arkadaşlar şunu anlamak istemiyorsunuz sanırım baskı Kafalarını açabilmeniz için bir kere makina almanız lazım ve özel bir maddesi var onu da kullanmanız gerekli ama burda bunlar yeterli değil bu işlemlerin yapılması gereken bir sırası ve farklı prosedürleri var makina kullanıcılarının veya sahipleriinin yapabileceği bir işlem değil oyuzden herkes işini yapsın ben makina satarım servis veriirim yedek parça sağlarım reklam işi yapmam oyuzden reklamcı arkadaşları ve operatörleri bu konu aşar tıkalı tafası olan varsa bana profilimden ulaşsın yardımcı olayım bu kanuda lütfen bilmeden ve kaprisli mesajlar bırakmayın haa buarada kafa açma makinası almak isteyen olursa satabilirim elimde 3 tane var bu işe girmek isteyenlere de yardımcı olurum

abdurborucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben önceden longcolor 3308 kullanıyodum.. Xaar kafaları iyice tıkanmıştı... Ben de enjektör ile kafalara hava basıyordum. O da %100 açıyo. Ama bi süre sonra tıkanıyo:)

abdurborucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok doğru söyledin:))
Zaten makine hurdalığa verilecek...
Kullanılmıyor..... Kafalarının hepsi tıkanık...
Aslında çalışıyor da kullanan yok.... Ben kullanabiliyorum da makineyi alan olmaz
Benim patronum makineyi satıyor.. 4-5 milyara.... Makine de Longcolor 3308..
Peki tıkanık kafaların düzelebilir mi???? Kafalar Xaar 128..
Cevap yazarsanız sevinirim...

xaar380

🌱Yeni Üye🌱
valla arkadasım xaar kafaları ıtınıa ıle acarım dıosun ama yazdıgın gıbı bnde ınanmak ıstemıorum
gecenkerde de ısım vermeyım bırısı bı madde yapmıs bı ısım vermıs her turlu acarım dıo ama hikaye
he tabı sende olesın demıorum makınem var dıosun ozel maddem var dıosun (solvennten baska ne ise onu da bılmıorum ) sırası var dıosun acabılıosan ne mutlu sana

pekala bı sey daha var ne en fazla ne kadar beklemıs kafaları cabılırsın madem kı makınan var bnde cok uzun zamandır bekleyen kaput kafaklar var acılacagını hıç zannetmıorum senın sınırın ne dır ne kadar beklmıs bır kafayı acabılırsın bunu merak edıroorum cevap verır sn sevınırım

abdurborucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında benim kullandığım makinenin kafaları tıkanmasın diye kullanıyoduk.... Gerçekte benim ustam kafanın hortumlarını açıp ya hava, ya da solvent basıp açıyodu.. bana da dedi "sen böyle yap" diye.. Bundan ibaret...
yoksa benim ne işim olur... böyle gıldırgıcık işleri sevmem doğrusu...

Unutmuyorum da bu longcolor yüzünden hastanelik olmuştum... Solvent borusu çatlamıştı. ben de solvent borusunu keserken boru kırıldı ve maket bıçağı derimi kesti attı... Ondan hastanelik Allah'tan derimden az bi parça kesmiştim.. Buna da şükür...

xaar380

🌱Yeni Üye🌱
valla gecmıs olsun kardess ugrasılacak bısı deıl saten tıkalı ıse tıklaı ötesı yok acsanda performans alamazzsın

abdurborucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok şükür makineden kurtuldum... başka makina kullanıyom....

xaar380

🌱Yeni Üye🌱
dostum senın fırma adı ne kullandıgın makına wit color mu ?

abdurborucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalıştığım firma Areksan Reklam.. Kullandığım makine partner diye geçiyor ama aslı wit-color ultra 720...

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Evet Makinenin Türkiyedeki adı PARTNER ..
Makineyi üreten fabrika Wit-COLOR

Türkiye Destekçisi ve Satıcısı = İSTANBUL REKLAM ÜRÜNLERİ.

Xaar Kafalar hakkında :

Açılması çok kolay bir kafa değildir..
Birçok Yöntem ve duruma bağlı sistemler mevcut.
Fakat baskı kafalarına ne kadar özenli bakarsanız, onlar da size o kadar uzun süreli hizmet eder.
Bir çok örnek makine var.. 6 Ayda tıkanan kafalar. 3 Yıl sonunda çok temiz basan kafalar.
Fark nerde aynı mekanik gövde, aynı boya , aynı çalışma ortamı , tek fark makineyi kullanan operatorler.

Günlük bakımlar, Haftalık bakımlar.. Aylık bakımlar. Düzgün ve üşenmeden yapılırsa baskı kafalarının ömrü uzatılır.

Tıkanmış kafaları açmak için uğraşmaktansa .. Baskı kafalarını tıkamamak için özen göstermek daha kolay..

Erkan DERYA ®

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
XAAR380 öncelikle merhaba kusura bakma biraz geç cevap yazıyorum sağlık sorunları nedeni ile...elindeki kafalar isterse 1 yıldır kuru kalsın sorun değil yeterki tıkanık olsun açarız...ancak kafada gerçekten tıkanıklılık olmalı.Bazen makina kullanıcıları kafayı malzemeye vurduruyor bu da tıkanıklılık gibi görünüyor halbuki bu tamamen kafanın içmekanızmasıındaki parçanın ters dönmesi veya açısının değişmesi ile alakalıdır.o yüzden tıkanık gibi görünür ama tıkanıklık değil mekanizma sorunudur.oyüzden sen eğer kafa varsa elinde yolla ben açarım farkı zaten görürsün.Ozaman tekrar konuşuruz özelden irtibata da geçebilirsin selamlar...

behcetreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb.erkan derya kafaların bakımları konusun da detaylı bilgi verebilirmisiniz.

hakans

🌱Yeni Üye🌱
hade len alayınız makineden anlamıyo sade yazıyonuz

abdurborucu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
makineden anlamasak burda ne işimiz var hakans..
Ayıp Oluyo ama....

harputreklam

🌱Yeni Üye🌱
iyigeceler aci ben elaığdan ömer long color nasıl makina lütfen bana yardımcı ol
tlefonum çaldırman yeterli bi tana makine buldum
pazartesi istanbula gidecem lütfen yardım et
mail:harputreklam@hotmail.com

taneery

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Wit Color ultra 720 makinam var tıkalı kafaları nasıl açarım bir yıl oldu alalı bi losyon yada bi teknigi varmı teşekkür ederim. Tıkalı kafayı açan açan arkadaşlar varmı yüzde kaç garanti veriyo ...