Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital Baskı Makinesi Kafa Modelleri Kıyaslama

fettahusta

🌱Yeni Üye🌱
güzel olan herşey, paylaşıldığı için güzeldir açıklamalarınız için teşekkürler

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
Arkadaşlar herkez konikayı övmüş ama baskı yaparken gördüm full sarı zeminin içinde bariz beyaz beyaz çizikler vardı bende seiko 510 var genelde uzun metraj isler basıyorum geçen 200 m2 iş bastım sadece makina acılışında kafayı sildim bi dahada silmedim ortam ısınız ve neminiz sabit oldukca sorun yok voltaj ayarı biraz sıkıntı ama düzgün ayarlarsanız küçük yazılarıda sıkıntısız basıyor 1 litre boyada konika seikodan yaklaşık 15-20 dolar yüksek siz neyin ekonomisinden bahsediyosunuz kimsenin lafına aldanmayın arkadaşlar bunlar satıcı agazı baskı yaparken yerinde canlı canlı görün

hakan37

🌱Yeni Üye🌱
bende 2eileri teknoloji ürünlerinde phaeton 3206(e) serisi 50 pkl seiko spt 510 makina aldım çok memnunum ilgilenenlere duyuru.

ByMsT

🌱Yeni Üye🌱
Bilgiler İçin Teşekkürler Hocam

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
apostrof reklam´isimli üyeden Alıntı
ben ankaradan apostrof reklam. bende hem saatçioğlundan aldığım 8 kafalı spt 510 35 pikolitre makine var hemde optimumdan aldığım maxima 8 kafalı konika minolta 14 pikolitre makina var. her ikisinede aynı anda aynı işi aynı pasta ve aynı hızda gönderiyorum, iş 24m2 optimumdan aldığım konika kafalı maxima işi bitirdiğinde daha seiko kafalı makina işin yaklaşık yarısında oluyor yani konika kafalı maxima seıko kafalı makınadan 2 katı daha hızlı.baskıları karsılastırdıgında konıka kafalı maxımanın baskıları ıç mekandan bı farkı yok.ve noktaları seıko kafalı makınadan 3 te 1 daha küçük.her ıkı makınada baskıyı göndermeden önce kafaları temızledım.seıko kafalı makında baskı sırasında 3 .4 kere temızlık yaptım.konıka kafalı makınadahıç temızlık yapmadan bıtırdı işi.skonıka kafalı makınada temızlık esnasında seıko kafalı makınaya göre 10 da bırı boya tüketüyo.hepinize gönul rahatlıgıyla konıka kafalı maxımayı önerırım...

Burda yazan yazıdan apostrof reklamın bile haberi yok kendi adı kullanılarak yazılmış buda resmen hile demek.

grafix3

🌱Yeni Üye🌱
rrr

sana tavsıye edecegım saglam bır teknık servıs orhan öke 05438051045 bu arkadasla gorus bence

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dx5 vs dx7 arasindaki faklar nelerdir

Son donemin bizim gibi ufak olcekli tabelacilarin kullandigi bu iki kafanin net kiyaslamasini yapabilirseniz sevinirim sonuca gore makina almayi dusunuyorum.

mustafa kelebek

🌱Yeni Üye🌱
tüm reklamcı arkadaşlar

makinamı bence maksima
ben çok menmunum ha hermakinanın bazı çalışma sistemleri vardır.
fakat bizler bir ayarla makinadan her baskıyı almak istiyoruz
bu yüzden yanıldıgımıza inanıyorum haenaz sorunla çalışmak
için de makinan iyi olacak bence şu andaki eniyi makina
maksima

grafyozzy

🌱Yeni Üye🌱
konika kafa candır benim olduğum ilçede iki yerde var hem hızlı hem kaliteli tablo baskı yapıyoruz

bil1993

🌱Yeni Üye🌱
tıkalı kafa açma

Merhaba tıkalı kafa açma konusunda sizinle görüşmek istiyorum, 05076916052 numaram.

bil1993

🌱Yeni Üye🌱
Tıkalı kafa açma konusunda görüşmek istiyorum 05076916052

REELREK

🌱Yeni Üye🌱
uzun zamndır mesaj yazmıyorum maxima konicayı reklamcılarda gördük hepsi dökülmeye başladı benim spectra hala tıkır tıkır gerçek renk kalitesini spectra veriyor gerisi tırı vırı voltaj ve kalibrasyonu iyi yapıldımı küçük yazılarıda alabiliyorum

enolisa

🌱Yeni Üye🌱
dijital baskı

3kdigital verdiği cevaplarla dijital baskı alanında ne kadar tecrübeli olduğunu göstermiş. Şahsen ayakta alkışlıyorum, dijital baskı tecrübe işidir ve yıllar verilir.

uvprinter

🌱Yeni Üye🌱
Epson Baskı Kafalari

Merhaba..epson firmasi acik acik dunyaya meydan okudu..farki şudur..epson picolitre degeri olarak 1.5 picolitreye kadar indi.daha bu picolitre degerine inen hic bir firma olmadi.ve kaldiki atesleme frekansi olarak olarak da tum kafa modellerinden %45 daha fazla baskiya hizli giris yapmaktadir.kafa ithalati yapmaktayim.tum kafa degerleri arasinda epsonun yeri cok baskadir.0 543 276 01 64

uvprinter

🌱Yeni Üye🌱
Gecici olarak cozum bulursunuz ama uzun vadede randiman alamazsiniz