Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

T-Shirt Baskısı İle İlgili Yardım

meaydin

🌱Yeni Üye🌱
Kendi tasarımlarımızı ve kişiye özel t-shirt baskısı yapabileceğimiz küçük bir işletme kurmayı düşünüyoruz. Yaptıgımız işlerin uzun ömürlü ve kaliteli olmasını istiyoruz. Birçok kaynağı inceledim ama hangi baskı tekniğini, hangi makina ve malzemeleri kullanmamız gerektiğine karar veremedim. Bu konularda bize yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Benzer konular

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
bununla ilgili dijital baskı yapan makinalar mevcut süplime veya benzeri tarzda çalışan makineler ile bu işi yapabilirsiniz ancak bu işten iyi anlıyan bir kişi yanınızda olmazsa ya maliyetiniz çok yüksek olur yada kalitesiz işler çıkarırsınız size tavsiyem dijital mikane tecrübesi olan makinadan anlıyan bir grafiker alıp işi onun bilgi ve becerileri üzerinden devam ettirin kolay gelsin...

rtekin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm

slm
antalyanın neresinde düşünüyorsunuz
ve her işin kendine göre bir zorluğu var ama
ben size bu meslekte biri olarak tavsiyem
çıraklığını yapmadığın bir işin sakın ustalığına soyunma.....
eğer işten anlamıyorsan yapamazsın elin adamı ile iş yapılmaz dosdum zaman kötü akıllı olmak lazım .. ben yaptım ama kurtarmak için deli gibi çalışıyoruz gece gündüz ama yinede olmuyorr
selamlar

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
slm
antalyanın neresinde düşünüyorsunuz
ve her işin kendine göre bir zorluğu var ama
ben size bu meslekte biri olarak tavsiyem
çıraklığını yapmadığın bir işin sakın ustalığına soyunma.....
eğer işten anlamıyorsan yapamazsın elin adamı ile iş yapılmaz dosdum zaman kötü akıllı olmak lazım .. ben yaptım ama kurtarmak için deli gibi çalışıyoruz gece gündüz ama yinede olmuyorr
selamlar

ya basit epson printerler var çokda pahalı değil öyle abartılcak işlerde degil polyester tşörtün üstüne istedigin işi basabilirsin ve transfer ütüsü ile kagıttan transfer edebilirsin yaklaşık ütü+printer+bigisayar+tişört+boya sublime hepsi 4-5 bini geçmez maliyet

artmavro

🌱Yeni Üye🌱
dostum,
hangi baskı? demenizden ziyade hedeflerinizi iyi belirlemeniz gerekiyor. bence üretimle eş zamanlı pazarınızı araştırmanız daha iyi olur. büyük pazarda cılız, cılız bir pazarda da dev gibi gezmeyin.
artmavro

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
kumaşa baskıyı basit olarak 3e ayırabiliriz
1 serigraf baskı
2 dijital baskı
3 transfer baskı

burada büyük ebat ve çok adetli işlerde dijital baskı yada serigraf baskı tercih edilir daha düşük ebat ve miktarlarda ise küçük dijital makineler yada transfer baskı tercih edilir baskı kalitesi hızlılık için benim tawsiyem kaliteli bir dijital baskı makinesi almanız

rockorna

🌱Yeni Üye🌱
epsonun süblimasyon boya printerini kullnıyoruz.puzzle,tsört,bardak,şapka vb.herşey yapılabiliyor çokta güzel yapıyor.tavsiye ederim.tabi birde yanında presslerinide unutmmak lazım

hakan6767

🌱Yeni Üye🌱
ben kornit dijital baskı makınası kullanıyorum bu ıse gıreceksen deneyımımı paylasabılırım
hakanemprime@************

er75er

🌱Yeni Üye🌱
tşört baskı için bir kaç baskı seceneği var önce hangisiyle yapacaksınız ona karar vermelisiniz hepsinin farklı uygulamaları vardır üzgünüm ama çok meşakatlidir kaliteli baskı almak baskı hakkında yardımım dokunabilir siz öncelikle bir karar verin

mrt.er

🌱Yeni Üye🌱
Herkese Selamlar.
Bende bu işi yurtdışında yapmak istiyorum.
Çinden Dijital baskı makinası getirmeyi düşünüyorum.Çin malı dijital baskı yazıcılar nasıl ?
Tavsiye edebileceiğiniz bi şey var mı ?

Saygılarımla.