Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dijital Baskı Makinesinde Baskı Yaparken Sarı Boya Kesiyor!!!!

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
Slm arkdaşlar baskı makinesinde basarken sarı boya kesiyo ve bunu çözemedim acaba neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim :sweating::sweating:

SKYTH

🌟Usta Tasarımcı🌟
Link , Starjet veya stetjet kullanıyorsan boyadan keser, sarıları problemli

Techink kullanıyorsan son kullanma tarihi geçtigi için keser.

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
onlardan kullanmıyorum boyanın markaso partner önceden hiçbir problem çıkarmıyodu yeni başladı

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
yaa hemen boya ya suçu atmışsınız.:d
belki kartla ilgili bi problem var belki orttam sıcaklığı ile ilgili.yardımcı olmak istiyosanız bildiğiniz konular hakkında yardımcı olun.size inan insanları boşuna oyalıyorsunuz.

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
kesin boyadamı ya?? ama daha önce hiç bişey olmuyodu 1 haftadan beri böyle

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
yaa abii nee boyasıı yaa azcık bişey bilen makina profosörü zannediyo kendini.sonrada burayaa atlıyo bişeyler sallıyo.boyayla alakasıı yok sen bana özelden mesaj att yardımcı olayım sana..

corneas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Buradan yazsana herkes faydalansın bilader

seyyyyah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.generalteknik.net
buradan iki satır bişeyler yazmyalaa makina tamiri yapılmıyo.hee bilgi paylaşımı oluyo ama makinayı tamir edecek kadar değil.o yüzden gereksiz laf kalabalığı yapıcağıma açsın telefon arkadaşım yardım cı olayım.

cengun

🌱Yeni Üye🌱
sarı boya kesiyor: çözüm

Merhaba

Üç test size çözüm sunabilir.
1. Sarı kafaya gelen boya hortumunu bir yandaki kafa ile yer değiştiriniz Örnegin magenta. Ve daha sonra photoshopta
yüz magenta bir dosya hazırlayıp baskı yapın. Magenta kafalardan sarı boya atılacak. Eğer problemsiz baskı yaparsa problem kafada yok baskı bozuksa kafalar sağlam.
2.Test sarı boya hattınız bir yerden hava alıyor olabilir. Sarı boya ile Magenta boya bidonları yer değiştirin ve kafalardan değiştirdiğiniz boyalar gelene kadar
purge edin. Sonra baskı yapın eğer problem magentaya geçmişse sistem bir yerlerden hava alıyor demektir.
3. Birde sarı hatta elektronik bozukluk olma ihtimali var. Bunuda sarı hatta ki elektronik kafa baglantısını magenta ile yer değiştirerek anlayabilirsiniz.
Selamlar

Cengiz GÜNGÖRDÜ

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
nedenini buldum ne boya nede başka bişeyden sadece kafa bozukmuş :(

TuGo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öncelikle boya tankına bakın hava kaçağı varmı daha sonra hortumun kafaya giren yerini kontrol edin solvent bazlı boya zamanla deforme edebiliyo bunları yaptıktan sonra sonuc alamazsan sarı boya tankına ( bidona) giden hortumu cıkartıp solvent bidonuna tak ve sarı kafalardan solvent gelene kadar solvent bas ve yeni boya tak aynı sorun devam eders teknik servisine başvurabilirsin elektronik kontrollerini yapması için yada bende yardımcı olabilirim

sunseeker

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar boya kesmesi derken hangi marka kafadan bahsediyoruz?ben infinity spectra kafa makina kullanıyorum.aynı sorunları bütün renklerde yaşadım.servis bile çözemedi.ama bir fikir verdi.sub tank dengesiyle oynadım düzelttim ama arada yine yapabiliyor.bazen günlerce yapmıyoy bazen gün boyu uğraştırıyor.tabiki bu sadece bir neden.ortam sıcaklığı,hortumların sağlamlığıda önemli.saygılar...

yıldızreklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.reklammalzemeleri.com
arkadaşlar sorun çözülmüş ama bence bu sorunu yazarken kafanın hangi model olduğunu yazarsak daha net bir çözüm çıkar sanırım ayrıca kafa ihtiyacınız varsa yardımcı olurum

hikmet80

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet haklısınız bu konuda benım gorusumce bu sorun bencede voltajdan sarının voltajı ya yuksek veya dusuk belkıde bundandır benım gorusumce kesın bırsey dıyemem ama veya kafa tıkanmıstır kafanın ıcınde pıslık olabılır acılıyordur kapanıyordu belkıde bundandır gorusumce

turanjs

🌟Usta Tasarımcı🌟
tamam hepinizwe teşk. sorun kafadaymış kafayı deüiştirdm düzeldi

fotobardak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.fotobardak.com
bizim öyle bir şansımız yok,kafa değişti makina sıfır oldu,
biz malesef ayni kafayla yaşamaya devam edeceğiz :)

amra

🌱Yeni Üye🌱
fatura bilgilerini almayınca elim klawyeye gitmiiyor demiyorsunda laf kalabalığı olmasın demek suretiyle lafı kalabalıga suruyon yani