Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

T-Shirt Baskısı İçin En İyi Çözünürlük

Historian

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben uzun zamandır amatör olarak Photoshop olarak kullanıyorum ancak bu baskı işleri konusunda bir tecrübem yok. Forumu inceledim ancak tam olarak aradığım bilgiyi bulamadım.

Photoshopta yaptığım tasarımların baskıda en iyi kaliteli sonucu vermesi çalışmanın özellikleri (boyut, format, renk modu vs) neler olmalıdır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...:angel:

Benzer konular

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
valla ben 300 dpi gönderiyorum tişört baskılarını ölçüsüde kaç cm se onu gönderiyorum ama teksil baskısı olursa 72 dpi bile gönderiyorum renkler tabi ekrandaki gibi çıkmaz bunuda yakalamak için önce deneme baskısı scala diye tabir edilen örnek bir renk baskısı alıp göndereceğim renkleri örnekteki gibi ayarlayıp basılıyor hepsi bu umarım yardımcı olabilmişimdir.

caner karaman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Genelıkle... Elini koy basacagın yere genelıkle oluyor elın kadar baskı yaparsan boyutu yanı ortalama 15 20 x aşağısı ne gelırse basabılırsn renk konusunda CMYK Daha ıyı sonuc verıyor
DİP'i ise suna gore ayarla tshırtte baskı yapacagın dosyaya zoom yaparak yaklas pıkselleşme varsa sonuc husran olur.. cunku kumas baskıda hassas oldugu ııcı nbole selere dıkkat edılmelı