Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kitapla ilgili afiş denemesi

AC/DC

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iddası olmayan, amatörce yapılmış bir afiş denemsi. corelde çizdim..

ktapezlong.jpg

blackpearl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.pdftasarim.com
Illustrasyon başarılı gibi görünüyor, tabiki çok daha dikkatli yapılabilir. Ancak, çalışmaya afiş denilebilmesi için; en başta seçtiğiniz fontu tekrar gözden geçirin, örneğin konseptniz kitap ise onunla ilişik fontlar kullanın; sonra yapmış olduğunuz illustrasyon ve textin ilişik olmasına dikkat edin. Bu haliyle oldukça ayrı görünüyorlar. Ellerinize sağlık.

* Şahsi fikrim olarak da afiş denilince sadelik gelir benim aklıma, detaylardan kurtulup, fikrinizi belki daha soyut bir biçimde gösterebilirseniz, çok daha etkili olur inancındayım.

nlglmimar

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten keyifli bir çalışma olmuş,elinize sağlık.

AC/DC

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorum yaptığın için teşekkür ederim.. benim asıl mesleğim grafikerlik değil..(hatta çok tersi bir meslek..fen bilimleriyle ilgili) ama bu sanat dalını gerçekten çok seviyorum.. zaman içinde de ilgim daha da arttı.. amatörce takip edip ilgilenmeye çalışıyorum..benim için bazı şeyler maalesef çok geç.. sizler yaş olarak ve eğitim olarak hem çok gençsiniz hemde konunun içindesiniz.. yada zaten grafiker olmuşsunuz..yani ben grafikerlikle ilgili sıfırdan başlama yaşını geçtim:) yaptığım çalışmalarada grafiker gözüyle değil daha çok bir son kullanıcı gözüyle bakabiliyorum.. Yani kitapla ilgili konuya bu font olmamış gibi yorumlar beni aşıyor (en azından şimdilik) :) çünkü böyle bir sınıflandırma varsa yani konuya göre font seçimleri gibi bilmiyorum:(

çalışmama dikkat edip zaman ayırdığın için tekrardan çok teşekkürler..

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
şemsiye, plaj değil de yağmurluk şemsiyeye benzemiş :)

eline sağlık...

AC/DC

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:)))))))))))) teşekkürler..