Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ERSA GROUP Logo

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Çalışmanın adı: ERSA GROUP
Kuruluşun adı ve yeri: ERSA GROUP Doğal Sağlık Ürünleri.
Kuruluşun faaliyet alanı: Doğal sağlık ürünleri pazarlama ve alternatif tıp yöntemleri.
Tasarımda kullanılan sembol ve fikirler: Çalışma ana fikri küçük "e" harfinin aşırı derecede stilizasyonuna dayanmaktadır. Yaprak sembolünün e harfinden daha çok öne çıkması fikren uygun görülmüştür. Biçimsel olarak altın kesit kuralına bağlı kalınmıştır. Kullanılan renkler.
Mavi: Gökyüzü
Yeşil:Bitkiler
Turuncu: Toprak
Olarak sembolize edilmiştir.

ersalogo.jpg

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir çalışma elinize sağlık ayrıca açıklamalı anlatımınız da süper teşekkürler.

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
(Alternatif tıp) daha o bölgeye oturacak fontlar seçilebilir.

Turuncu zeminin üzerine siyah yazı göze batıyor.

Ersa yazısı ise siyah olmasıda göze batıyor ve logoyla bir bütünlüğü yok sanki ersa yazısı sonradan oraya montaj edilmiş gibi çirkin bence turuncu zeminin içinde kullanılabilir.

Şahsi fikirlerimdir. Göstermiş olduğunuz emek ve çabadan dolayıda sizi tebrik ederim.

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
(Alternatif tıp) daha o bölgeye oturacak fontlar seçilebilir.

Turuncu zeminin üzerine siyah yazı göze batıyor.

Ersa yazısı ise siyah olmasıda göze batıyor ve logoyla bir bütünlüğü yok sanki ersa yazısı sonradan oraya montaj edilmiş gibi çirkin bence turuncu zeminin içinde kullanılabilir.

Şahsi fikirlerimdir. Göstermiş olduğunuz emek ve çabadan dolayıda sizi tebrik ederim.

ERSA GROUP ibaresinin Logoyla bütünleşmemesi gerekiyor zaten yani logo tek başına kullanılacağı gibi gerekirse, ERSA GROUP ibaresi ile birliktede kullanılacaktır.
Birbirlerinden belirli bir zıtlıkta olması gerekiyor ama ön planada çıkmaması gerekiyor, bunuda belli ölçüde başardığını sanıyorum. ALTERNATİF TIP ibaresi bana göre gereğinden fazla uzun gibi, bir çok fontu denedim ama en uygunu bu gibi. Dediğiniz gibi logo organizayonunda hatalı bir entegrasyona sebep oluyor, açıkçası üst taraflara çıkarıpta kompozisyonuda bozmak istemiyorum. Ayrıca logo uygulamalarında mümkün olduğunca sağa yanaşık tam kenarda bir uygulama tercih ettiğimden, ikinci veya 3. plana atarak logoyu öne çıkarmayı seçtim. Eleştirileriniz gönülden teşekkürler.

ersaku.jpg

escoder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
biraz demode gordum logoyu bıraz canlı yapabılırdınız

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
biraz demode gordum logoyu bıraz canlı yapabılırdınız

Demode derken modası geçmiş demek istediniz herhalde?
Beni şu açılardam bilgilendirirseniz sevinirim.
-Şu anda trendde bulunan logo modası nedir?
-Tasarımı hangi açılardan modası geçmiş buldunuz?
-Bana günün modası bir kaç logo çalışması örneği gösterirseniz, söyleminizi dahada desteklemiş olacaksınız.

Üstteki sorulara cevap vermeden, size sağlıklı demodemi değilmi, cevabını vermem mümkün değil.

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
ERSA GROUP ibaresinin Logoyla bütünleşmemesi gerekiyor zaten yani logo tek başına kullanılacağı gibi gerekirse, ERSA GROUP ibaresi ile birliktede kullanılacaktır.
Birbirlerinden belirli bir zıtlıkta olması gerekiyor ama ön planada çıkmaması gerekiyor, bunuda belli ölçüde başardığını sanıyorum. ALTERNATİF TIP ibaresi bana göre gereğinden fazla uzun gibi, bir çok fontu denedim ama en uygunu bu gibi. Dediğiniz gibi logo organizayonunda hatalı bir entegrasyona sebep oluyor, açıkçası üst taraflara çıkarıpta kompozisyonuda bozmak istemiyorum. Ayrıca logo uygulamalarında mümkün olduğunca sağa yanaşık tam kenarda bir uygulama tercih ettiğimden, ikinci veya 3. plana atarak logoyu öne çıkarmayı seçtim. Eleştirileriniz gönülden teşekkürler.

Açıklamada bulunduğunuz için ben teşekkür ederim. Antetli zarf ve kartvizit olarak bakıldığında bence çokta göze batmıyor elinize sağlık başarınızın devamını dilerim.