Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
yaa aklıma takıldı bu Burcu'nun nickname niye bu kadar uzun? Hem genç hem grafiker hem burcu Allah'tan amcasının oğlunun arkadaşının kardeşi diye devam etmiyor ...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
pislik canımı çektirdin git bul getir hemen bana aşağıya poşet sallandırıyorum :D
yan yan gitmek ve ben :emo1:

Hahhaha seninde maşallah iştah kendine geliyor iyi ki şarap soslu bonfile demedim. :D:D

Olabilir tabi neden olmasın buzlu badem de bir tercih meselesi sonuç itibariyle :D:D:D ama zekeriye beyaz hocaya danışalım derim sakata gelmesin kızcağiz :D:D:D

Zekeriya hocaya sorduk hint kumaşı diyo nerden bulcaz şimdi onu, hem izmir yazın sıcak oluyo buzlu badem iyi gelir. :D:D

genc grafiker brc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hahhaha seninde maşallah iştah kendine geliyor iyi ki şarap soslu bonfile demedim. :D:D

Zekeriya hocaya sorduk hint kumaşı diyo nerden bulcaz şimdi onu, hem izmir yazın sıcak oluyo buzlu badem iyi gelir. :D:D

dogru diyorsun kızcağız bu sayede ister istemez içini ferah tutar :rofl::rofl::rofl:

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Senin bir çok şeyini kullanıyorlarsa yani kötü kullanıyorlarsa kötü arkadaşlardır O'nlar :D ...

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

hasta moduma döneyim istersen :D:D

dogru diyorsun kızcağız bu sayede ister istemez içini ferah tutar :rofl::rofl::rofl:

allah razı olsun sizde düşünmeseniz beni napardım bilmem pamutan girdiniz bulu bademden çıktınız :D:D
buzlar erid mi ne halt etçeksiniz onu düşünün bari :D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Yazılan cevapların sırasına bakınca ya pc kafayı yedi diyorum ya da net bağlantısı bu kadar da gecikmeli olmaz ki. Bi restartı hakettiler zaten restart bahane umarım çay tazedir :D:D:D

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑
Benim gibi adama çay yok dediler ayıp ettiler kavgada söylenmez bu söz yaf :crying: ...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Küstüm tehlikeli bir kelime yarın bir laf edersin "sen küs değilmiydin" derler. Demedi deme ...
derlerse alırlar cevabını :p
küstüm orda bir latife anlamı taşıyor :wink:

Yok yok tribal gribal moddan çık artık yoksa biz toptan gireceğiz. :D

bak nasıl biliyorsun hem tribalimi hem gribalimi :D toptana gerek yok sen gir o moda yeter :D:D seni seçtim pikaçhuuu :party: