Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evet sakaryadayım bugün gece çok geç geldim ve sabah işe geldim hala ayılamadım kahve üstüne kahve :S:S

oo martin buralardaymışsın göremeyince korktum birden :D
günaydın sanada :)

Günaydın art nasılsın? :D

karaböcek

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoşgeldiniz arkadaşlar :)
fazla kahve içme abi yaa zararlı

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın art nasılsın? :D

teşekkürler iyi olamya çalışıyorum ama sanırım iyi değilim ve olamıcam :S:S
seni sormalı pek bi suskunsun bugün :)

hoşgeldiniz arkadaşlar :)
fazla kahve içme abi yaa zararlı

yaa zararlı olabilirim ama engelliyemiyorum kendimi :D bağımlılık yaptı bende çok fena termuslarla akşama kadar kahve içiyorum yetmiyor akşam çıkışta tekrar kahve içmeye gidiyoruz :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkürler iyi olamya çalışıyorum ama sanırım iyi değilim ve olamıcam :S:S
seni sormalı pek bi suskunsun bugün :)

yaa zararlı olabilirim ama engelliyemiyorum kendimi :D bağımlılık yaptı bende çok fena termuslarla akşama kadar kahve içiyorum yetmiyor akşam çıkışta tekrar kahve içmeye gidiyoruz :D

Azıcık işim var bir de yetişirse bla ya sürprizim olacak, asıl oyuncu gitti bugün ben yedektem oyuna girdim işyerinde. :D:D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Azıcık işim var bir de yetişirse bla ya sürprizim olacak, asıl oyuncu gitti bugün ben yedektem oyuna girdim işyerinde. :D:D

hmm göster bakalım formunu zirvesine çıkta bundan sonra asıl sen ol :) hadi kolay gelsin sana o zaman ;):emo1:

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Of be of ne stresli bir gün:S:D

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Günaydın AVATAR canavarı :)

Tünaydın:D

Neden neden neden? :D

hayırdır demon çok 'of' luyorsun

Yapmadığım birşey değil ki:D

Ya bir iş 4 kere tekrar başa alınıp basılır mı:S Biryerini düzeltiyorum öbür yeri bozuluyor:D Fotoğrafı cmyk yapıyorum ama edit'ten convert to profile baktığımda rgb görünüyor ilk defa böyle birşeyle karşılaştım:S Düzeltiyorum baskıda renkler çok farklı çıkıyor of ya of:S

AyseV

🌟Usta Tasarımcı🌟
:crying: :crying: odevimi yapamiorum anlamadim gittiiiiii :crying: :crying: :crying: :crying:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
hmm göster bakalım formunu zirvesine çıkta bundan sonra asıl sen ol :) hadi kolay gelsin sana o zaman ;):emo1:

Sen bi gelip gidiyorsun ben asıl ben olalı çok oldu art sana denk gelmedi. :D:D

Günaydın müge. :)

measa

♾️Grafik Gurusu♾️
Günaydın eeeeey ahali

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️

Günaydın hoşgeldin :)

Ya bir iş 4 kere tekrar başa alınıp basılır mı:S Biryerini düzeltiyorum öbür yeri bozuluyor:D Fotoğrafı cmyk yapıyorum ama edit'ten convert to profile baktığımda rgb görünüyor ilk defa böyle birşeyle karşılaştım:S Düzeltiyorum baskıda renkler çok farklı çıkıyor of ya of:S

Hangi programı kullanıyorsun?

Günaydın eeeeey ahali

Günaydın measa hoşgeldin :) nasılsın?

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

günaydınlar :)

Tünaydın:D

allah kolaylık versin :) makineler bazen böyle sapıtabiliyorlar işte :D

:crying: :crying: odevimi yapamiorum anlamadim gittiiiiii :crying: :crying: :crying: :crying:

hayırdır ne oldu yaparsın sen onu kasma kendini sona yaklaştıkça stres yapıyorsun sadece sakin ol ;)

Sen bi gelip gidiyorsun ben asıl ben olalı çok oldu art sana denk gelmedi. :D:D

Günaydın müge. :)

merak etme ben senin sen olduğunu biliyorum ;) ama dedin yaa asıl oyuncu gitti diye bende artık onu yedek bırakma zamanın geldiğini söylediğm ;)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
günaydınlar :)

allah kolaylık versin :) makineler bazen böyle sapıtabiliyorlar işte :D

hayırdır ne oldu yaparsın sen onu kasma kendini sona yaklaştıkça stres yapıyorsun sadece sakin ol ;)

merak etme ben senin sen olduğunu biliyorum ;) ama dedin yaa asıl oyuncu gitti diye bende artık onu yedek bırakma zamanın geldiğini söylediğm ;)

Benim jeton hala kare pardon. İzne gitti ya ama o zaten yedek de kendi ve üst makamlar farkında değil ya da görmezden geliyorlar. :D:D:D

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
oluo olmasinada benden baska 17daha ogrenci var :'( bir kisi gidince yanina 2saat duruyo :'( sonra ders bitiyo baskalarina zaman kalmiyo :(

evet kesinlikle katılıyorum bana da çok oluyordu öyle, ama allahtan hocaya çok fazla ihtiyacım yoktu benim :) bence söylemelisin hocaya böyle gitmez çünkü. bizim sınıfta bu yüzden isyan çıktıydı :D