Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
yapcak bişey yok :D bende yükseleyim neler yapıcam :D
işte budur şu anlama geliyor nasıl yetişirsen öyle yetiştirirsin:D

Yükselişini tamamlayıp beyliği eline aldınmı "Bre densizler" diye nara atarak tiz kılıçtan geçir hepsini. :D Nasıl olsa diziler falan moda şimdi.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yükselişini tamamlayıp beyliği eline aldınmı "Bre densizler" diye nara atarak tiz kılıçtan geçir hepsini. :D Nasıl olsa diziler falan moda şimdi.

yok ya öle değilim ama kızınca gözüm bişey görmüyor :D şimdi bile kızınca biraz bağırıyorum:D :D :D aslında başkası bana bağırsa çok kızarım üzülürümde ve bir başkasını ezmek amaçlı bağrıldığınıda görsem derimki kendini küçük görüyor:D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
yok ya öle değilim ama kızınca gözüm bişey görmüyor :D şimdi bile kızınca biraz bağırıyorum:D :D :D aslında başkası bana bağırsa çok kızarım üzülürümde ve bir başkasını ezmek amaçlı bağrıldığınıda görsem derimki kendini küçük görüyor:D

yok yaa burada bana da çok sesleri yükseliyor :p bir müddet sonra alışıyor insan. Ben onların ses tonunu öyle kabul ediyorum naapiim.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
yok yaa burada bana da çok sesleri yükseliyor :p bir müddet sonra alışıyor insan. Ben onların ses tonunu öyle kabul ediyorum naapiim.

en iyisini yapıyorsun ama baştan hatta oluyor ilk giriyorsun işe bağıran varsa susmayacaksın sonra hep ezmeye çalışıyorlar... Helede ondan bi diğerinden daha iyisin koltuk kavgası buna deniliyor sanırsam.

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben burada iki ay oldu başlayalı, stajyer ya da asistanlığını yaptığım abimiz biraz fazla sert. Onun bilgisayarında çalışıyorum zaten, bütün günüm kaktüs üstünde gibi. :)

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Günaydınlar grafikerler ailesi .. Bol kazançlı günler diliyorum herkese :lol:

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben burada iki ay oldu başlayalı, stajyer ya da asistanlığını yaptığım abimiz biraz fazla sert. Onun bilgisayarında çalışıyorum zaten, bütün günüm kaktüs üstünde gibi. :)

hep iyi patronlara işin düşer inş... :D Daha stajyersin bişey olmaz sen işi kapmaya bak:D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
hep iyi patronlara işin düşer inş... :D Daha stajyersin bişey olmaz sen işi kapmaya bak:D

Meslek olarak düşünürsek 10 yıldır içindeyim zaten. Stajyer demek isteyişim yardımcı gibi yani. Asistanlığını yaptığım insan firmada farklı roller üstlenince ben buraya geldim.

Amaaaannn onu bir an evvel emekli eder isem, önüm açılacak, şu an bunu farkettim :D

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
Meslek olarak düşünürsek 10 yıldır içindeyim zaten. Stajyer demek isteyişim yardımcı gibi yani. Asistanlığını yaptığım insan firmada farklı roller üstlenince ben buraya geldim.

Amaaaannn onu bir an evvel emekli eder isem, önüm açılacak, şu an bunu farkettim :D

insanın aklına nasıl giriyorum bakta gör :D:D hadı ya yemek saati gelsede tıkınsak :D

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
insanın aklına nasıl giriyorum bakta gör :D:D hadı ya yemek saati gelsede tıkınsak :D

vallaha şeytan gibi dicem olmayacak. Ama şunun bütün birikimini bi sağmam gerekecek. Adamı inek gibi görüyorum şu an :D
Öğlen vakti neredeyse tamam afiyet olsun.

lisiaa

🌟Usta Tasarımcı🌟
eko yaptın yine :D..bana sorma vallaha. Ben çıkıyorum dışarı, geziyorum canımın çektiğini yiyorum. Şunu yicem deyip çıkmıyorum yani.

senden bana hayır yok belli... cevizli baklavamı yediğim zaman sanada haber veririm :D:D:D:D