Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

güzel dudak fotoğrafları 5 jpeg 62 mb

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
güzel dudak fotoğrafları 5 foto 62 mb bağlantı adresi aşağıda:
güzel dudaklar indir
örnek resim:
gzeldudaklar.jpg

Benzer konular

harunirgin

♾️Grafik Gurusu♾️
dudağın da ötesine geçmişler :rofl:

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Görüşümü söyliyeyim mi, söylemiyeyim mi diye?, teredüt geçirdim, bu resimler sitenin geleneğine sanki uymuyor gibi, diye düşünüyorum, onun için kusura bakmayınız.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
biz birer sanatçıyız

Görüşümü söyliyeyim mi, söylemiyeyim mi diye?, teredüt geçirdim, bu resimler sitenin geleneğine sanki uymuyor gibi, diye düşünüyorum, onun için kusura bakmayınız.

herkesin görüşüne saygı duyarız sitede nasıl bir gelenek varmışki benim haberim yok acaba? başka bir sitenin kendine göre geleneği var o sitededeörüyorum seni o sitenin geleneği olabilir dediğin

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumunuz için teşekkkür ediyorum, ben en çok bu siteye takılıyorum ve kendime daha yakın buluyorum, siz ve diğer arkadaşlar Allah razı olsun, bana yardımcı oluyorsunuz, yanıtlarımı kısa sürede alıyorum. O bahsettiniz sitede 2009'da üye olup, 3-4 mesaj yazmışım. Bilgisayarda geçirdiğim sürenin çoğu bu sitede geçiyor. Onun için o fotolar ağırlıklı olarak farklı çağrışımlar uyundırdığı düşüncesiyle böyle bir yorumda bulundum.
Sayın Graphicturk, bize sunduğunuz emek ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum, kolay gelsin.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
teşekkürler seyit

Yorumunuz için teşekkkür ediyorum, ben en çok bu siteye takılıyorum ve kendime daha yakın buluyorum, siz ve diğer arkadaşlar Allah razı olsun, bana yardımcı oluyorsunuz, yanıtlarımı kısa sürede alıyorum. O bahsettiniz sitede 2009'da üye olup, 3-4 mesaj yazmışım. Bilgisayarda geçirdiğim sürenin çoğu bu sitede geçiyor. Onun için o fotolar ağırlıklı olarak farklı çağrışımlar uyundırdığı düşüncesiyle böyle bir yorumda bulundum.
Sayın Graphicturk, bize sunduğunuz emek ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum, kolay gelsin.

zaten yardımcı olmak amacı ile buradayız ne ticari bir kaygı için nede bir aferin almak için amacımız zor durumda olan arkadaşlara yardım etmek teşekkürler iyi forumlar

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Resimler gayet hoş bence hem ters bi durumuda yok, hangi resmin ne zaman nerde lazım olacağı hiç belli olmaz.

Paylaşım için teşekkürler abi.

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Paylaşım için teşekkürler.