Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Görüntülü Türkçe edius dersleri 8. bölüm '' NESNE MASKELEME, BUZLAMA '' HD

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar bu derste sigara içen bir şahsın elindeki sigarayı buzlayıp sigara görüntüsünü yok etmeyi anlattım bu dersin devamında kısa süre sonra yüz maskeleme dersinide ekleyeceğim yararlı olacağı ümidiyle.

ders görüntüsü HD Kalitesindedir
kolay gelsin...

https://uploaded.to/file/3jv86dox

alternatif link yüklendi

https://www.fileserve.com/file/ZZ8tqC7/EDİUS_DERS_8._BÖLÜM__NESNE_MASKELEME.rar

ÖNEMLİ NOT: link öldüğü zaman bana arkadaşlar bildirdiğinde yenilenen link cevap olarak konunun devamında verilecektir yani bu link öldüğü zaman diğer sayfalara bakmayı ihmal etmeyiniz. Teşekkürler...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Nur

dj252

🌱Yeni Üye🌱
bıraz basasız bır anlatım olmus ama yıne de bılgılendırıcı

dj252

🌱Yeni Üye🌱
hocam pardon da maskeleme yaparken atladıgınız bısı var sanırım soylemedınız ılk secılı frame de goruntu bıttıkten sonra ısmı de alıyor o frame son yatıgınzda delete dusune tıkladıgnız an o kalkar dıye bılıyorum ama sanırım sızın gozunuzden kactı yada o an anlatmayı unuttunuz forumdan uyelıgımı ıptal edersenız sevınırım vıdeolu anlatımları ıyı guzel hosda eksık uzugnumkı bradakı arkadaslara da eksık bılgı vermeyın ıyı calısmalar

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam pardon da maskeleme yaparken atladıgınız bısı var sanırım soylemedınız ılk secılı frame de goruntu bıttıkten sonra ısmı de alıyor o frame son yatıgınzda delete dusune tıkladıgnız an o kalkar dıye bılıyorum ama sanırım sızın gozunuzden kactı yada o an anlatmayı unuttunuz forumdan uyelıgımı ıptal edersenız sevınırım vıdeolu anlatımları ıyı guzel hosda eksık uzugnumkı bradakı arkadaslara da eksık bılgı vermeyın ıyı calısmalar

üyeliği iptal edeceğine eksik anlatılan bölümleri sen bir ders hazırlayıpta arkadaşlara anlatsan daha şık olurdu

srkn99

🌱Yeni Üye🌱
aynenn katılıyorum.. . etrafına birşeyler verebildiğin ölçüde bilgilisindir. eleştiri kolay. poyraz bey eksikte olsa bildiklerini bize aktardı. (ki benim gibi hiçbirşey bilmeyenler için eksik bilgi bile gerekli bilgi anlamını taşır). çok biliyosanız akıl değil bildiklerinizi verin..

a_koc

🌱Yeni Üye🌱
eksik bilgi vermişsiniz diye yazan arkadaşlar, önce bir teşekkür edin. haksızlık yapıyorsunuz. poyrazhan kardeş o kadar işinin gücünün arasında emek veriyor, o kadar uğraşıyor bilmeyenler biraz bilgilensin diye ama sizler burun kıvırıyorsunuz. buna hakkınız yok. hiç kimse size eğitim dersi hazırlamak zorunda değil. bakarsınız, doğru olan kısmı alırsınız yanlış olan yerler için de "acaba şurada bu mu anlatılmak isteniyor" diye bir düzeltme yapabilirsiniz. lütfen insanların şevkini kırmayın.

a_koc

🌱Yeni Üye🌱
poyrazhan kardeşim, bundan önceki dersler ve bundan sonraki vereceğin dersler için şimdiden teşekkürler. bu işlerin için de olduğum için az çok zorluklarını bilirim. o yüzden sen yolunda devam et. bizler yanındayız.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
poyrazhan kardeşim, bundan önceki dersler ve bundan sonraki vereceğin dersler için şimdiden teşekkürler. bu işlerin için de olduğum için az çok zorluklarını bilirim. o yüzden sen yolunda devam et. bizler yanındayız

bu arkadaş eleştirmiş ama benim forumda kendi adıma yazdığım şeyleri incelememiş zira ben okullu değil alaylıyım yani bu programı bana kimse öğretmedi ben kendi imkanlarımla öğrendim ve öğrenirkende türkçe hiçbir kaynak bulamadım,bunun sıkıntısınıda çok yaşadım, kendim öğrendikten sonrada türkiyedeki bu işle uğraşan arkadaşlara, hatta hiç bilmeyen ve yeni başlayan arkadaşlara da programı anlatarak bildiklerimi paylaştım,

eksik anlatmış olabilirim ama kesinlikle yanlış bilgi verdiğimi kabul etmiyorum, eleştiri olabilir ama hiçbir katkı vermeden sadece eleştirip köşeye çekilmesi hiç şık değil aslında bu eleştiriden sonra çok şevkim kırılmıştı çünkü ben bu dersi trabzon olimpiyatlarında 12 saat göreve gidip ardından istirahate çekilmem gereken saatlerde hazırladım ve bunuda isteyerek yaptım, ama bu eleştiriden sonra ve artık ders hazırlamamayı düşünüyordum ama sen ve srkn99 isimli kardeşimin yazdıklarından sonra yeni dersler hazırlamaya karar verdim belki eksik olacak ama kesinlikle yanlış bilgiler olmayacak çok sağolun moral verdiğiniz için :smile:

a_koc

🌱Yeni Üye🌱
"bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" biye güzel bir sözümüz var. dediğin gibi bizler alaylıyız. bu işlerin derslerini alacağımız bir yer yok. sadece senin gibi iyi niyetli arkadaşlarımız sayesinde bu işlerin üstesinden geliyoruz. bütün içtenliğimle söylüyorum, ELLERİNE SAĞLIK poyrazhan kerdeşim. dünde söyledim, onca işininin arasında bu tür projeleri oluşturup meydana getirmek çok zor. seni eleştirenler, bu eğitimlerin ücretli kurslarına gitsinler. (Tabi böyle bir kurs varsa)

a_koc

🌱Yeni Üye🌱
BU ARADA DİĞER MASK OLAYI İLE İLGİLİ BİR DERS HAZIRLAYACAK MISIN? BEN MESELA BİR İNSAN PORTESİNİ KESİYORUM, GERİ PLANA BİR VİDEO VEYA BİR RESİM EKLEYİP MASK YAPTIĞIM PORTEREYE (YAPTIĞIMIZ MASK MESELA BİR DAĞ, BİR STADYUM VEYA BİR İNSAN vb. O ANKİ YAPTIĞIMIZ İŞE BAĞLI) NE OLURSA OLSUN BUNA HAREKET VERMEK İSTEDİĞİMDE BUNU YAPAMIYORUM. HAREKET VERDİĞİM ZAMAN KESTİĞİM YERLER YAKLAŞTIRDĞIM - UZAKLAŞTIRDIĞIM VEYA SAĞA SOLA ÇEKMEK İÇİN OYNADIĞIM ZAMAN YERİNDEN KAYIYOR. MASK YAPTIKTAN SONRA BU GÖRÜNTÜYÜ NASIL SABİTLEYİP HAREKET VERMEK GEREKİYOR.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
BU ARADA DİĞER MASK OLAYI İLE İLGİLİ BİR DERS HAZIRLAYACAK MISIN? BEN MESELA BİR İNSAN PORTESİNİ KESİYORUM, GERİ PLANA BİR VİDEO VEYA BİR RESİM EKLEYİP MASK YAPTIĞIM PORTEREYE (YAPTIĞIMIZ MASK MESELA BİR DAĞ, BİR STADYUM VEYA BİR İNSAN vb. O ANKİ YAPTIĞIMIZ İŞE BAĞLI) NE OLURSA OLSUN BUNA HAREKET VERMEK İSTEDİĞİMDE BUNU YAPAMIYORUM. HAREKET VERDİĞİM ZAMAN KESTİĞİM YERLER YAKLAŞTIRDĞIM - UZAKLAŞTIRDIĞIM VEYA SAĞA SOLA ÇEKMEK İÇİN OYNADIĞIM ZAMAN YERİNDEN KAYIYOR. MASK YAPTIKTAN SONRA BU GÖRÜNTÜYÜ NASIL SABİTLEYİP HAREKET VERMEK GEREKİYOR.

maskeleme olayında birkaç konuya daha değinecektim ama en çok istenen yüz ve nesne maskeleme olduğu için onlara öncelik verdim yakın zamanda sana söz veremem ama daha geniş kapsamlı bir maskeleme dersi hazırlayabilirim

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
"bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" biye güzel bir sözümüz var. dediğin gibi bizler alaylıyız. bu işlerin derslerini alacağımız bir yer yok. sadece senin gibi iyi niyetli arkadaşlarımız sayesinde bu işlerin üstesinden geliyoruz. bütün içtenliğimle söylüyorum, ELLERİNE SAĞLIK poyrazhan kerdeşim. dünde söyledim, onca işininin arasında bu tür projeleri oluşturup meydana getirmek çok zor. seni eleştirenler, bu eğitimlerin ücretli kurslarına gitsinler. (Tabi böyle bir kurs varsa)

kurs varda iyi para istiyorlar :))) neyse ne demişler kalan sağlar bizimdir yılmak yok derslere devam :))

kagan.1299

🌱Yeni Üye🌱
kardeşim ulaşımıyorum sana şu eklediğin dersleri yollasan bana ben midyattan ozan

zeuser

🌱Yeni Üye🌱
poyrazhan hocam katkıların için çok teşekkürler senin ne kadar faydalı bir insan olduğun tüm site takipcileri tarafından biliniyor arkadaşlar eleştireceği yere onlarda biraz katkı sağalamaya çalışsalar çok daha faydalı olacak

zeuser

🌱Yeni Üye🌱
poyrazhan hocam ilk dersini izledim arayüzü tanıtmışsın çok faydalı çok güzel eline sağlık ama diğer derslerine ulaşamıyorum yardımcı olurmusun

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
poyrazhan hocam katkıların için çok teşekkürler senin ne kadar faydalı bir insan olduğun tüm site takipcileri tarafından biliniyor arkadaşlar eleştireceği yere onlarda biraz katkı sağalamaya çalışsalar çok daha faydalı olacak

sağol kardeşim
eleştiriye açığım o konuda sorunum yok ama hiçbir katkı vermeden oturup klavye başına yazdıkça yazan bu arkadaş çok canımı sıktı, benden daha detaylı ders hazırlayıp koydunda siteye ben yok mu dedim