Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nightmare

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nightmare.jpg

Photoshop cs 5 + wacom bamboo tablet. yaklaşık 30 saat kadar sürdü.

Benzer konular

ünlüreklam1

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel emegine sağlık ah bu kadar profosyönel olabilsem ama ne yazki 6 yıllık grafikerim kimseden bir komut bile öğrenmedim kendi çabalarımla yürüyorum hayırlısı

arda46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.facebook.com
ney bu senmi çizdin komple bunu yoksa netten buldugun parçalarımı birleştirdin?

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güzel emegine sağlık ah bu kadar profosyönel olabilsem ama ne yazki 6 yıllık grafikerim kimseden bir komut bile öğrenmedim kendi çabalarımla yürüyorum hayırlısı

yorumunuz için teşekkür ederim, bana da kimse öğretmedi kendi çabalarımla öğrendim. Siz istedikten sonra ve sıkı çalıştıktan sonra yapamayacağınız şey yok bence, başarılar.

ney bu senmi çizdin komple bunu yoksa netten buldugun parçalarımı birleştirdin?

Kendi çizimimdir, herhangi bir fotoğraf kullanılmadı.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmanızı bannerda görünce çok mutlu oldum.Tebrikler :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
30 Saate değmiş bir çalışma olmuş. Ben çuval desenlerine bayıldım, ellerine sağlık. +1500.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok feci kıskandım söylemeliyim :):)
Tebrikler, yakışmış ta ...

matris

🌱Yeni Üye🌱
photoshopta kendin mi çiziyorsun nasıl çizilir böyle

matris

🌱Yeni Üye🌱
cevap alamadım çizmeye kalksam neler önemli böyle bir çizim için?? yardımcı olursanız lütfen

matris

🌱Yeni Üye🌱

Öğretebilirmisiniz o zaman photoshopu açıyorum ve bir tablet bu kadar mı gerekli temel bilgileri hiç olmazsa verebilir misiniz.

DestinationEU

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Websitemiz için bazı görseller hazırlatıyoruz. Websitemize ilk girildiğinde karşımıza çıkacak olan yaklaşık 600 x 400 boyutlarında bir görsel sunmak hazırlatmak istiyoruz. Bununla ilgili sizden yardım almak isteriz. Nasıl iletişime geçebiliriz?

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
22

Merhaba,

Websitemiz için bazı görseller hazırlatıyoruz. Websitemize ilk girildiğinde karşımıza çıkacak olan yaklaşık 600 x 400 boyutlarında bir görsel sunmak hazırlatmak istiyoruz. Bununla ilgili sizden yardım almak isteriz. Nasıl iletişime geçebiliriz?[/QUOTE

Malesef siteden özel mesaj atamıyorum, google'a Eren AKINCI yazarsanız deviantart hesabım çıkıyor. Oradan iletişime geçebilirsiniz.

punktazy

🌱Yeni Üye🌱
Gercekten tebrik ediyorum super bir calisma bende kendim ogrenmeye calisiyorum.GSFliyim ama umarim bende boyle guzel isler cikarabilirim tebrikler

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gercekten tebrik ediyorum super bir calisma bende kendim ogrenmeye calisiyorum.GSFliyim ama umarim bende boyle guzel isler cikarabilirim tebrikler

Öncelikle çok teşekkürler. GSFliyseniz işiniz çok kolay aslında, çünkü bu işte en önemli kısım desen. İyi bir deseniniz varsa çok fazla zorlanmadan öğrenirsiniz. İşin zor kısmı desen yani. Umarım istediğinize ulaşırsınız.

dlkoztl

🌱Yeni Üye🌱
siteme geçişli banner koymak istiyorum bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz