Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Aylık dergi ve gazete bastırılacaktır - Hatay

yucel979

🌱Yeni Üye🌱
Aylık dergi ve gazete bastırılacaktır

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet: teklif usulü

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 5 gün

İşle ilgili açıklama: AYLIK OLARAK DERGİ BASIM VE 15 GÜNDE BİR GAZETE BASIMI YAPTIRILACAKTIR.TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUZ
ÖZELLİKLERİ ŞÖYLE:
DERGİ İÇİN:
1000 ADET
48 +KAPAK
İÇ SAYFALAR 90 GRAM KUŞE
KAPAK 170 GRAM KUŞE
TEL DİKİŞLİ

GAZETE ÖZELLİKLERİ
2000 ADET 12 SAYFA
TAMAMI RENKLİ
BERLİNER(MİDİ)
YADA A3 EBATINDA OLACAK.
UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAK İSTİYORUZ FİYATLANDIRMAYI ONA GÖRE YAPARSANIZ DAHA İYİ OLUR.
TEKLİFLERİNİZ İÇİN E_POSTA YAZINIZ

E-posta: yucel_31@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
DİKKAT!
a8yXf.png
Alıntı Mesajın Faydaları |
9AsHZ.png
İlanızın Kapatılması |
Ko4Yw.png
E-ticaret Nedir?

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

garipbiri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hernevidizayn.com
Ayhan sivridağın ev adresine kadar evini basarız deyip ev adresi site sayfalarında teşhir edildiğinde adminler nerdeydi yazık gerçekten yazık grafikerlik ve sanat buysa sitenin adminlerine yazık mafyamısınız mafyalarımı koruyorsunuz grafikermisiniz soytarımısınız sitenizde adresimde belli telefonumda 33 yılımı verdim mesleğe sizin gibi densizlere bir site yapıpta adam olduğunu zannedenlere asla taviz vermedim şerefimle yaşadım ısırcak köpek diş göstermez hadi bakalım bayrampaşa çizgi ajans evimi bascakmış basmassa hatırım kalır.