Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Eğitim Yayıncılığında Tecrübeli, Seri İş Çıkartabilecek Dizgici ARANIYOR! - Türkiye Geneli

önder doruk

🌱Yeni Üye🌱
Eğitim Yayıncılığında Tecrübeli, Seri İş Çıkartabilecek Dizgici ARANIYOR!

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Indesign (dizgi)
Freehand MX (çizim)
MathType (Matematiksel işlem)

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yayınevimizin Matematik ve Geometri branşlarında hazırlanacak olan bazıları Siyah Beyaz, ağırlıklı renkli Konu Anlatımı ve Soru Bankalarının dizgi ve grafik işlerini bahsi geçen programlar aracılığı ile şirket prensiplerine bağlı kalarak yapabilecek, üzerine aldığı sorumluluğu yerine getirebilecek, kendine güvenen, freelance çalışacak arkadaşlar aramaktayız.

E-posta: grafik-dizgi@kartezyen.com.tr

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

direnege

🌱Yeni Üye🌱
dizgi mizanpaj konusunda deneyimliyimdir ..dergi ve ulusal ebatta nazilli manşet isminde gazete tasarımı yapmış olup deneyim ve tecrübeye sahibim.iş ilanınızla ilgilenmekteyim.

profesyonel olarak dergi ve gazete mizanpaj ve dizgisini yapmış olup ilanınızla ilgilenmekteyim..

önder doruk

🌱Yeni Üye🌱
İletişimi mail adresinden kurunuz.

Dizginin PC ortamında yapılması gerekmektedir.