Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker - İstanbul

nrkrtt

🌱Yeni Üye🌱
Stajyer,Yetiştirilmek üzere ve yardımcı Grafiker

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: ismim Nur Kurt 15.07.1989 bakırköy doğumluyum grafik tasarım ve web tasarım kursuna gidiyorum
Zeytinburnu tekstil meslek lisesi mezunuyum. İstanbul küçükçekmece de yaşıyorum ve stajyer grafiker olarak iş arıyorum Photoshop cs6 ve Adobe Illustrator biliyorum öğreneceğim programlar, InDesign, Corel Draw X5 ve Freehand Mx wep tasarım kursu için öğreneceğimprogramlar Photoshop ile Web Tasarım İçin Arayüz Oluşturmak,Adobe Dreamweawer CS6, CSS 3 ,HTML 5, Flash Professional ve Flash Catalyst. Kursa akşam saatlerin de giridiyorum kendime güveniyorum ve yaptığım işi seviyorum beni de değerlendirirseniz sevinirim :)

iyi çalışmalar

İş deneyimi ve içeriği: Photoshop cs6 iyi
Illustrator iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: ismim Nur Kurt 15.07.1989 bakırköy doğumluyum grafik tasarım ve web tasarım kursuna gidiyorum
Zeytinburnu tekstil meslek lisesi mezunuyum. İstanbul küçükçekmece de yaşıyorum ve stajyer grafiker olarak iş arıyorum Photoshop cs6 ve Adobe Illustrator biliyorum öğreneceğim programlar, InDesign, Corel Draw X5 ve Freehand Mx wep tasarım kursu için öğreneceğimprogramlar Photoshop ile Web Tasarım İçin Arayüz Oluşturmak,Adobe Dreamweawer CS6, CSS 3 ,HTML 5, Flash Professional ve Flash Catalyst. Kursa akşam saatlerin de giridiyorum kendime güveniyorum ve yaptığım işi seviyorum beni de değerlendirirseniz sevinirim :)

E-posta: nurkurtt@gmail.com

Telefon: 0533 644 60 01

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

scokguler

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba

Yerimiz Bayrampaşadadır metrobüse 5 dk yürüme mesafedindedir kendinizi geliştirmek istiyorsanız buyrun görüşelim 0545 212 03 34

nrkrtt

🌱Yeni Üye🌱
Stajyer,Yetiştirilmek üzere , Yardımcı Grafiker. - İstanbul

Stajyer,Yetiştirilmek üzere , Yardımcı Grafiker.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop cs6 (iyi)
Adobe Illustrator CS6 (iyi)
Adobe InDesign CS6 (iyi)
Corel Draw X6 (orta)

İş deneyimi ve içeriği: Zeytinburnu Tekstil Meslek lisesi Dokuma Bölümü Mezunuyum.
Grafikerlik ve Web Tasarım kursum Devam ediyor.
Çalışmak istiyorum Kurs saatlerim Akşam olduğu için işime engel olmaz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Lütfen Grafikerlik dışın da bir iş için Teklifte bulunmayınız.

E-posta: nurkurtt@gmail.com

Telefon: 0533 644 60 01