Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tüm tasarım işleriniz freelance olarak yapılır - İstanbul

ybenkurt

🌱Yeni Üye🌱
Tüm tasarım işleriniz freelance olarak yapılır

Program/Seviye: Sonuç odaklı çalıştığım için, yapacağım çalışmalarda kullandığım programlarım çok önemi olmadığını düşünüyorum.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Çalışmalarımın bir kısmını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz: yaseminbenkurt.weebly.com

İşle ilgili açıklama: 1993 yılından bugüne 20 yılı aşkın zamandır, çalışmalarımda güven, kalite, çözüm esasını ön planda tuttum. Piyasanın çeşitli alanlarında (renk ayrımı, matbaa, digital baskı, reklam ajansı, inovatif hizmetler, kurumsal şirketler vs) hizmet vermiş bulunmaktayım. Yıllardır kazanmış olduğum iş tecrübemi, kendi adıma piyasaya sunmayı amaçlıyorum.. Birlikte yol almak dileğiyle...

E-posta: ybenkurt@hotmail.com

Telefon: 0537 437 03 78

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ybenkurt

🌱Yeni Üye🌱
Ayda 1000 TL. - Tüm Grafik Tasarım İşleriniz - İstanbul

Ayda 1000 TL. - Tüm Grafik Tasarım İşleriniz

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: yaseminbenkurt.weebly.com

İşle ilgili açıklama: Firmanızın tüm grafik tasarım işlerini isterseniz şirketinizde, isterseniz dışarıdan, 20 yılın tecrübesiyle ayda 1000 TL. karşılığında yapıyorum. E-mail, telefon ya da yüzyüze irtibata geçebiliriz.
Saygılarımla
Yasemin Benkurt

E-posta: ybenkurt@hotmail.com

Telefon: 0537 437 03 78