Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Wacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asruh03

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ahmetgorgoz.com
Wacom Intuos5 Small - 8 aylık - Garantili - Full kutulu

Marka / Model: Wacom Intuos5 Small

Fiyat: 550

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: grafik tasarım öğrencisi olduğum için aldım 8 ay önce. Öncesinde bamboo ve lapazz wp8060 kullanmıştım. Bu ürün kesinlikle 10 numara 5 yıldız. Boyutunu dert etmeyin zaten çizimlerinizi en fazla 10cm2 alana yapıyorsunuz. Tabletin kullanılan yerleri belli zaten. Büyük ekran cintiq gibi cihazlarda fayda sağlıyor bence. Ürün tertemizdir. 8 ayın en fazla 3 ayında kullandım. Okulum bitiyor ve bu işi bir üst seviyeye çıkartmak istediğim için cintiq alacağım. Ürün vatandam alındı. 9. Ayını dolduracak önümüzdeki ay. Faturası kutusu aksesuarları herşeyi eksiksizdir. Fotoğrafların tamamını ıspartaya döndüğümde koyacağım. Kutusu vs orada. Hepsi eksiksiz tamdır. Ekranda kullanıma bağlı ufak tefek izler var bunlarda normaldir. Kullanımı asla etkilemez. Bütün uçları vs duruyor.

Pazarlık sünnettir ama ucundan accık. :)

İyi forumlar.

E-posta: ahmtgrgz@hotmail.com

Telefon: 0505 468 45 27

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...