Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Organizasyon afiş tasarımı - Türkiye Geneli

cinoktahan34

🌱Yeni Üye🌱
Organizasyon afiş tasarımı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar..
Uzun süre çalışabileceğimiz;yapılacak olan organizasyonlarda(gezi,konser,party..) tanıtım afişi hazırlayacak ve sürekli çalışabileceğimiz çalışma arkadaşı arıyoruz.

NOT:Ücret konusunda öğrenci bütçesini baz alarak iletişime geçiniz.

E-posta: cihancelik76@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

bbkagp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba,

Cv ve Portfolyom websitemde mevcüt: Freelance Grafiker & Özel Ders Öğretmeni | 0534 513 16 40

Biraz kendimden bahs edim :

ODTÜ'de Mastır yapıyorum. Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum ve 2005'den beri farklı tasarım işleriyle uğraşıyorum. Afiş, Katalog, Broşür, Kartvizit, Pano, v.b. tasarımları yanında, 3 boyutlu modelleme, render işleri ve ayı zamanda video edit ve animasyon işleri artı website tasarım işleri yapıyorum. Özetisi sizin reklam işlerinizi alıp sonuna kadar götürmek imkanım var. Yaptığım tasarımlarda bir tek program kullanması çok iyi seviyede olması yeterli değil, tasarım prinseplerinde uyguluyorum. Website tasarım ise grafik tasarım işleri ile beraber arama motorlarına uygun bir site olması için gereken programları kullanarak yapıyorum. Magazin ve Kitab tasarımların Adobe inDesign kullanarak dünyada güncel tasarım şekilde hazırlıyorum. 2012'de ODTÜ Biligisayar Oyunları Teknolojileri bölümünü kazandım ve şuanda mastır yapıyorum. İngilizcem çok iyi, TOEFL iBT sınavında 86 aldım ve bilgisayar işlerimle beraber İngilizce öğretmenliğide yapıyorum. İngilizce öğretmeni olarak İranda 3 yıl ve Türkiyede 2 yıl tecrübem var.

Email : bbkagp@gmail.com
Website : Freelance Grafiker & Özel Ders Öğretmeni | 0534 513 16 40
Telefon : 0534 513 16 40

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merak ettiğim öğrenci bütçesi dediğiniz asgari ücret gibi sabit ve tüm Türkiye tarafından bilindik bir ücret midir? Yoksa sizin belirlediğiniz bir bütçe mi? Ücreti gerçekten çok merak ettim.