Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lapazz twh850 driver

bedirbey

🌱Yeni Üye🌱
lapazz twh850 cd sini kaybettim tablet bazı yazma programlarında kesik kesik yazıyor takılıyor acaba driverini yüklemedimde ondanmı? driverini gönderecek birisi varmı?

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
site sürekli güncellendiği için arada ulaşamayabilirsiniz.

UC LOGIC sitesinden ingilizce seçeneğini seçip support kısmını deneyin lütfen

bedirbey

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkürler ama orda tablet çeşitleri diye ayırmamış sadece işletim sistemlerini ayırmış indirdiğimiz bütün lapazz tabletlere oluyormu.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merak etmeyin yadığım linkteki doğru işletim sistemine uygun sürücüyü seçip yüklediğinizde tüm UC Logic Lapazz modellerinde çalışacaktır.

Uc Logic Türkiye
Akortek Bilişim

bedirbey

🌱Yeni Üye🌱
tamam driver kuruldu teşekkürler. Ama sorunum driverden değilmiş yine kesik kesik yazıyor. ben kendim öğretmenim akıllı tahta uygulamalarında kullanıyım dedim bir türlü güzel yazmıyor. bazen bilgisayarı ilk açtığımda gayet güzel yazıyor ama usb den çıkarıp taktığımda kötü yazmaya başlıyor. Önerebileceğiniz bir şey varmı?

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Grafik tabletler çalışan bir bilgisayardan çıkarıp takmak için tasarlanmamışlardır.

Ekran çözünürlüğü ve aktif alanların eşlenmesi gerektiğinden sürücüsü kurulan tablet başlangıçtaki ekran çözünürlüğü ile eşleşmektedir.

Eğer sürekli uzak masa görüntüsü veriyor yada çözünürlük değiştiriyorsanız sorununuz buradan kaynaklanıyor olabilir.

Akıllı tahta duplicate ( kopya ) mirror tabir edilen şekilde kullanılıyorsa ve çözünürlüğü monitörünüzden küçükse sizde bilgisayarı standart LCD ekranla başlatıyorsanız daha sonra akıllı tahta ile eşletiyorsanız çözünürlük farkından dolayı tablet ekran pixel eşleşmesi bozulabilir.

Örneğin kullandığınız monitör 1366x768 laptop ekranı yada 1920x1280
Akıllı tahta ise 800x600 yada 1024x768 ekranınızı kopya ekran olarak tanımlarsanız çözünürlük iki ekranda da düşük olan ekrana göre eşlenir.

İki ekran 1024x768 gibi ortak bir boyuta geçer bu işlem soransı bilgisayarı yeniden başlatmazsanız tabletiniz 1920x1080 gibi yüksek pixel sayısı ile aktif alanını eşlediğinden garip tepkiler alabilirsiniz

Dediklerimi denedikten sonra yine başarılı olamazsanız

Satınaldığınız yer üzerinden teknik servisimize ulaştırabilirsiniz

UC-Logic Türkiye
Akortek Bilişim

bedirbey

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkürler çok açıklayıcı olmuş ama maalesef sorun ordanda değil. çünki tablet microsoftta oficde her zaman çok güzel yazıyor. başka yazı yazma programlarında sıkıntı çıkarıyor nadiren güzel yazıyor. Kardeşimde başka bir model lapaz var onda hiç sıkıntı olmuyor tak çıkar farketmiyor. ama herşey için teşekkürler. ha bu arada ürünü internetten iki sene önce almıştım garanti felanda kalmadı zaten.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Kardeşinizin lapazz tableti sizin bilgisayarınızda mı yoksa kendi bilgisayarında mi sorunsuz çalışıyor ?

Eğer tabletiniz ofis içinde düzgün çalışıp bazı çizim programlarında sıkıntı yapıyorsa

Kullandığınız programların sürüm güncellemesi gerekebilir.
Bazen sürücü kaldırıp yeniden başlatıp çizim programınızı tablet takılı veya kurulu değilken çalıştırmanız gerekir bu sayede tablet yokken yazılım çalışırsa

Daha sonra sürücünüzü kurup yeniden başlattıktan sonra programları deneyebilirsiniz

Bazen kaçak tabir edilen Portable veya crack sürümlerindeki update problemleri sebebiyle tabletler çalışmaz

Özellikle Adobe uygulamalarının güncel ve orjinal sürümlerinde sorun yaşamamanız gerekir.

Artrage programının demo'sunu kurup tabletinizi test edebilirsiniz

ArtRage - Natural Painting Software

UC Logic'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

UC Logic Türkiye Akortek Bilişim

ArgaKhan

🌱Yeni Üye🌱
Bende twh851s tablet var. Bu siteden 2. el almıştım. Şimdiye kaar iyi gibiydi zaten çok nadiren lazım oldukça kullanıyorum. Mac os kullanıyorum ve son format attığımdan beri (3 ay olmuştur) ilk kez tableti kullanmak istedim. Photoshop 2021 de çizim yapmaya çalışıyoruma ama basınç düzgün çalışmıyor. Çok bastırmak gerekiyor çizmek için, askıyıda uzun süre koruyamıyorum, kesik kesik çiziliyor. Driverını kurayım dedim ama bulamadım. Siteleri kapanmış internette de uygun driver yok. Bir çözüm lazım.