Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

1 adet logo yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

exantrick

🌱Yeni Üye🌱
1 adet logo yaptırılacaktır

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yemek, sağlık, moda, güzellik gibi konuların yer alacağı web sitemiz için logo yaptırılacaktır. ilgilenen arkadaşların aşağıdaki e-posta adresinden irtibata geçmeleri rica olunur.

E-posta: serkanaydincilar@yahoo.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

muttoli

🌱Yeni Üye🌱
işi henüz teslim etmediyseniz işinize talibim profesyonel istediğiniz tarzdaki logoyu 3d olarak tasarlayabilirim.

daimon93

🏅Acemi Tasarımcı🏅
10 bin TL'ye isteğinize uygun logo yapabilirim.

uze

🌱Yeni Üye🌱
İyi derecede İllustrator, Corel Draw ve Photoshop biliyorum, istediğiniz çalışmayı istediğiniz sürede yapıp gönderebilirim. Özellikle İllustrator programında çizim yapmak en sevdiğim iştir. Elbette dergi, broşür, afiş ve kurumsal kimlik işlerinde de oldukça seriyimdir... Anadolu Ünv. Güzel Saatlar Grafik mezunuyum, ancak meslek lisesinde Grafik öğretmeni olarak 21 yıldır görev yapıyorum. Sizinle Freelance olarak çalışmayı çok isterim..beni denemek isterseniz bir iş göndermeniz yeterli..
mail adresim : uzenger@gmail.com

LilyFrost

🌱Yeni Üye🌱
1 hafta oldu size logoyu yollayalı mailinize bakıp dönüş yaparsanız sevinirim.