Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Özetle: İş Arıyorum! - İstanbul

LeFreak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Özetle: İş Arıyorum!

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Illustrator - İyi
Photoshop - İyi
Indesıgn - Orta
Flash - Az
Dreamweaver - Az
Fotoğrafçılık - Az

İş deneyimi ve içeriği: Çerçi Kozmetik Ltd. Şti. - Kutu, etiket vs. ambalaj tasarımları ve uygulamaları.
Fotometrik360 - Fotoğraf (360 derece ürün ve mekan fotoğrafları) / Grafik Uygulama.
Fillo Lojistik A.Ş. - Bilgi İşlem.
Aykul Telekomünikasyon - Bilgi İşlem ve İnternet Çözümleri.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: behance.net/erdovan

İşle ilgili açıklama: Ümraniye - Aşağı Dudulluda oturuyorum. Çalışma hayatıma bir ajans veya matbaa bünyesinde devam etmek istiyorum. Tasarım ve yaratıcı fikirleri ile sarsıcı işler üreten bir ekibin parçası olmak beni mutlu eder. Böyle bir ekip'e katkıda bulunabileceğime inancım tamdır.

E-posta: hasanerdovan@hotmail.com

Telefon: 0507 282 55 05

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ClickCODA

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker Arıyorum

İşlettiğimiz ve hizmet verdiğimiz internet haber sitelerinin manşet kapaklarını hazırlayacak, photoshop a hakim grafiker arıyorum.

Ofisimiz ulaşım açısından oldukça rahat Mecidiyeköy meydanda Büyükdere caddesindedir. Çalışma saatlerimiz hafta içi ve Cumartesi günleri 09:00 – 18:00’dir.

Başvuru için 0212 231 25 30 numaralı ofis numarasını yada info@clickcoda.com mail adresini kullanabilirsiniz.