Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance - Indesign'da Kitap Dizgi İşi Verilecektir - Türkiye Geneli

KamilXYZ

🌱Yeni Üye🌱
Freelance - Indesign'da Kitap Dizgi İşi Verilecektir

Program/Seviye: InDesign

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yarısına yakın dizgi işi bitmiş bir kitabı, titizlikle aynı formatta sonlandırabilecek bir arkadaşa ihtiyacım vardır. Word dosyası olarak hazır olan metinden kopyala-yapıştır ve font ayarlaması yapması ve bittiğinde genel olarak dikte etmesini istemekteyim. İş bitimi ücret ödemesi yapılacaktır. Lütfen mail ile iletişime geçin.

E-posta: krocanxyz@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ilknursonbay

🌱Yeni Üye🌱
kitap dizgi

sayın yetkili,

masaüstü yayıncılık ve matbaacılık konularında uzun yıllar grafiker ve firma sahibi olarak çalıştım. son yıllarda freelance olarak eğitim yayıncılığı konusunda farklı firmalarla çalışmalarım oldu. şu anda da devam etmektedir.
özellikle matematik ve geometri kitaplarında olmak üzere tüm derslerde deneyimliyim. sizlerle de çalışmak isterim. dilerseniz gündemde olan bir kitapla bir deneme yapabiliriz. bu arada uyguladığınız fiyatları da bildirirseniz sevinirim

iyiprens

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, iş hala geçerli ise, mail ortamında yapıp size iletebilirim, Freelance olarak işle ilgileniyorum. Yılların tecrübesiyle işinizi zamanında ve titizlikle hazırlayabilirim. atalaygeleri1978@gmail.com

omuresk

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.Yayıncılık sektöründe 13 yıldır hizmet vermekteyim.Bir çok özel yayınevi ve bir kaç ajans ile çalıştım. Her türlü ders kitabı(MEB ve özel), yardımcı kitap, afiş, broşür ve dergi çalışmalarınızı büyük titizlikle istenilen günde teslim edebilirim. Aktif olarak biryerde çalıştığım için freelance olarak çalışmak istiyorum. Teslim zamanı konusunda asla sıkıntı yaşatmam. Dönüşünüzü bekliyorum.