Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kağıt Özel İç Kesim Yapabilen Çözüm Ortağı Arıyorum - İstanbul

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Kağıt Özel İç Kesim Yapabilen Çözüm Ortağı Arıyorum

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet:

Tasarım: Dahil

İşin teslim edilme süresi: Sayıya Göre Değişkenlik Gösterebilir

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Yapım aşamasında olan markamızda satışa sunmak istediğimiz bir ürün türümüz var. Bu üründe kağıdın iç kısmına kesim uygulanacak. Birden çok ürün olacağı ve sürekli yeni ürünler ekleneceği için kalıp ile çalışmayacağız. Bunun için kağıt kesimi yapan bir Routere ihtiyacımız var. Tabii bu Arge sürecinde öğrendiğimiz kadarı yeni fikirlere açığız.

Düşük sayıda çalışacağız ancak ürün çeşidi çok olacak. Örneğin tek seferde 1000 adet yerine 50 veya 100 adet talep edeceğiz. Ürünün örnek görseli aşağıdadır.

Tercihimiz İstanbuldan bir çözüm ortağı bulmak ancak işin kalitesi iyi olduğu sürece diğer şehirlerden de tekliflere açığız. İş öncesi tanışmak amacıyla şehirdışı dahi olsa yüz yüze görüşme gerçekleştireceğiz. Zira temincimizin bize başka hangi alanlarda yardımcı olabileceği konusunda istişare etmek istiyoruz.

Ürün örneği

Selamlar

E-posta: 04membership@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.