Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Wacom Cintiq 12WX Grafik Tablet - İstanbul

Darbzen

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
fatih-ozturk.prosite.com
Wacom Cintiq 12WX Grafik Tablet

Marka / Model: Wacom Cintiq 12WX

Fiyat: :TL: 2000

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Freelance işlerime ağırlık verdiğimden ve çoğunlukla mobil çalışmaya başladığımdan dolayı elimde bulunan Wacom Cintiq 12WX grafik tabletimi satıyorum. Tablet gayet temiz ve eksiksizdir. Detaylı özelliklerini buraya yazmayıp direkt sitesine referans veriyorum, burdan inceleyebilirsiniz:

Cintiq12wx | Wacom eStore - official Onlinestore

Ürünün kutusu atıldığı için onun yerine ürünü Trust marka geniş ve sağlam bir laptop çantası ile beraber veriyorum. Fotoğraflarda görebilirsiniz. Bu arada fotoğrafları cep telefonumla çektim, pek kaliteli değiller. Bunun için kusuruma bakmayın.
Gayet akıcı ve hızlı tepki veren bir alet kendisi. Kendisiyle pek çok iş yaptım. Sürekli evden çalışmaya devam etseydim satmayacaktım fakat 2-3 aydır evde kullanılmıyor ve ihtiyaç fazlası olduğunu düşünmeye başladım. Kendisiyle yaptığım işleri de burdan görebilirsiniz: https://fatih-ozturk.prosite.com/

Herhangi bir şekilde takas, kredi kartı ve pazarlık istemiyorum. Ürünün TL fiyatı 3000 liradan bir hayli fazla ve ben düz hesap 2000 TL' den satmayı düşünüyorum. Ürünü elden ele güvenilir bir biçimde teslim etmek de en doğrusu. İstanbul içinden görüşüp teslim alınabilir. Lütfen ciddi alıcılarla görüşelim.

Sorularınız varsa arayarak yada mesaj atarak sorabilirsiniz. Bir şekilde cevap veririm.

E-posta: punksly@msn.com

Telefon: 0554 886 94 88

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.