Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo Tasarımı - Türkiye Geneli - Sürekli - Düzenli İş - Türkiye Geneli

sidartan

🌱Yeni Üye🌱
Logo Tasarımı - Türkiye Geneli - Sürekli - Düzenli İş

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Değerli Arkadaşlar Merhaba, Ajans bünyesinde aldığımız işleri yetiştirememekteyiz. Genellikle Logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışması yapmaktayız. Yoğunluğumuzu alabilecek, ayda 5-6 ayrı firmaya logo; aynı şekilde kurumsal kimlik yapabilecek değerli arkadaşlarla tanışmak isteriz. Ajansımız İzmir'dedir; ancak çalışacağımız arkadaşımız başka bir il de olabilir.
Herkese şimdiden teşekkürler.

E-posta: sidartanim@yahoo.com.tr

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

sidartan

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler

Değerli Grafiker arkadaşlar merhaba,

konu ile ilgili geri dönüşleriniz için teşekkür ederim.
Yoğunluk nedeni ile dönemediğimiz bazı arkadaşlardan özür dilerim.
Konuyu tam olarak netleştirmek adına başvuran arkadaşlarımızdan bazı ricalarımız olacaktır.

Talebimiz, bir firma için 3 farklı alternatifli logo çalışmasını ne kadar bedele ve ne kadar süre içinde çıkartabileceklerine dair bir mail rica ediyoruz. Gereksiz mailleşme olmaması adına da iletişime geçen arkadaşların özellikle logo konusunda portfolyolarını bizimle paylaşmasını rica ediyoruz.

İlginiz için herkese tekrar teşekkür ederim.

furkideepweb

🌱Yeni Üye🌱
Ben adayım, bu iş teklifine!

3 aydır profesyonel olmak üzere, 2 senedir photoshopla uğraşıyorum.

Facebook, Twitter, WattPad gibi sosyal paylaşım ortamlarını kullanan kişilere, iş yerlerine, internet sitelerine, kişisel isteklere tasarım yapıyorum. Hafta içi akşam; 20:00'den sonra, hafta sonu; Sabahtan akşama kadar kısım kısım aktifim ve çalışabilirim.

Ücretli veya karşılıklı olmak üzere, 2 seçenekli ödeme şekli kullanıyorum.
(PayPal üzerinden ücreti alıyorum. Para ödeyemeyecek durumdaysanız, sosyal medya ortamları, sayfalar veya siteler ile anlaşabiliriz.)

Photoshop CS 5, Pixlr, Photoscape, PicsArt, Blender gibi programlara oldukça hakimim.

Daha geniş çaplı görüşmek için;

Mail hesaplarım:
-shezlong0202@hotmail.com
-shezlong0202@gmail.com

Telefon numaram:
+90 541 972 1232

VahitMutlu

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, özelden portfolyomu paylaştım. İyi çalışmalar.

yerinde58

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben istanbulda yaşıyorum 2015 de bilge adamdan grafikerlik sertifikam var evden çalışmak istiyorum arzu ettiğiniz grafikerlikle ilgili isteklerinize cevap verebilecegime inanıyorum :D

krmdnz

🌱Yeni Üye🌱
freelance iş arıyorum

merhaba ben esogü'de görsel sanatlar okuyorum. eğer uygunsa frelance iş yapmak isterim? 5456093326 :)

sidartan

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler

Değerli arkadaşlar,

bir arkadaşımızla anlaştık. İlgi gösterenlere teşekkür eder, geri dönüş yapamadıklarımdan özür dilerim.

Herkese sağlıkla, bol kazançlar.

melahatgulen1

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
timenow00.wix.com
Merhaba Hacettepe üniversitesi grafik tasarım mezunuyum .ajans deneyimim mevcut ayrıca freelance olarak bir çok iş yaptım ve yapıyorum.özellikle ilaninizda verdiginiz tasarımlar üzerine iş çıkarıyorum.logo tasarımında oldukça başarılıyım bir çok logom şuan online olarak kullanılmakta verdiniz ilan tam bana uygun bir ilan sizinle freelance sigortasız çalışmak isterim. Aşağıda siteme göz atıp yaptığım çalışmalara ozellikle logolarima bakabilir siniz eğer tarzımi beğenir iseniz başka örneklerde sunabilirim. Teslim konusunda sıkıntı yasamayacagimizi garanti ediyorum .bana dönüş yapar iseniz sizinle çalışmak isterim.
Saygılarımla

timenow00.wix.com/sitem
05456763317

melahatgulen1@gmail.com

Ezgi81

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba bende is ariyorum size yardimci olmak isterim. İyi calismalar