Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Çerçeve Üreticisi Arıyorum - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çerçeve Üreticisi Arıyorum

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1-3 iş günü

İşle ilgili açıklama: Selamlar,

İkea tipi düz renk, MDF, Lamine çerçeve üreticisi arıyorum. Farklı boyutlarda üretim yapabilecek, kaliteli sonuç çıkarabilecek çözüm ortağı firmalara ihtiyacım vardır. Teklifte bulunacak firmaların üretimi kendileri yapması gerekmektedir, aracı kişiler veya firmalar lütfen irtibat kurmasın.

Tercihim İstanbul içidir ancak teklif tüm Türkiye geneline açıktır.

Teşekkürler,
Saygılar

E-posta: 04membership@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
Çerçeve Üreticisi Arıyorum

İşin teslim alınacağı şehir: Türkiye Geneli

Maliyet:

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1-3 iş günü

İşle ilgili açıklama: Selamlar,

İkea tipi düz renk, MDF, Lamine çerçeve üreticisi arıyorum. Farklı boyutlarda üretim yapabilecek, kaliteli sonuç çıkarabilecek çözüm ortağı firmalara ihtiyacım vardır. Teklifte bulunacak firmaların üretimi kendileri yapması gerekmektedir, aracı kişiler veya firmalar lütfen irtibat kurmasın.

Tercihim İstanbul içidir ancak teklif tüm Türkiye geneline açıktır.

Teşekkürler,
Saygılar

E-posta: 04membership@gmail.com

Merhaba
İkea nın tipinde düz lamine çubukları burada bulabileceğinizi sanmıyorum çünkü bizdeki profil üreticileri genellikle çöp plastikleri geri dönüşümden kullanıyorlar.

İşin hacmi nedir? Kalıp yaptırmaya değecek bir şey mi? 100 bin li metrelere çıkılabilir mi?

Tabiki sizin için maliyette önemlidir. hiçbir zaman ikeanın 2 katından aşağıya mal edemezsiniz yaparım diyen ya zararına yapacak yada sizi süründürecektir.

13x18 ölçülerinde çerçeve ikeada sadece 3,49 TL hemde arkalığı kdv si paketlemesi dahil. Hatta bonus, akses, World kartlada aylarca taksit vs..

FISKBO çerçeve beyaz 10x15 cm | IKEA Ev Dekorasyonu

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba
İkea nın tipinde düz lamine çubukları burada bulabileceğinizi sanmıyorum çünkü bizdeki profil üreticileri genellikle çöp plastikleri geri dönüşümden kullanıyorlar.

İşin hacmi nedir? Kalıp yaptırmaya değecek bir şey mi? 100 bin li metrelere çıkılabilir mi?

Tabiki sizin için maliyette önemlidir. hiçbir zaman ikeanın 2 katından aşağıya mal edemezsiniz yaparım diyen ya zararına yapacak yada sizi süründürecektir.

13x18 ölçülerinde çerçeve ikeada sadece 3,49 TL hemde arkalığı kdv si paketlemesi dahil. Hatta bonus, akses, World kartlada aylarca taksit vs..

FISKBO çerçeve beyaz 10x15 cm | IKEA Ev Dekorasyonu

Merhaba,

Tabii ki IKEA gibi bir firmanın üretim hacmine ulaşmak epey güç ve başlangıç aşamasında bahsettiğiniz üretim hacminde değiliz. Ama markamızın ürünlerini müşterilere üzerinde IKEA logosu bulunan çerçevelerle göndermemiz pek hoş olmaz :) Ayrıca bir üretici ile çalışmak istememizde ki sebep muhattabımız olsun, ilerleyen dönemlerde farklı fikirlerimizi birlikde deneme şansımız olsun istememizdir.

Dediklerinize katılıyorum. Düz çerçeveler pek bulunmuyor piyasada olanların da birim fiyatı çok yüksek. Bir süre arayışlara devam edeceğiz. Aksi durumda sanırım çözüm Koçtaştan alınacak bir kaç aparat ile kendi üretimimiz olacak ancak bu tercihimiz değil zira şuan buna ayıracak zaman ve insan gücümüz yok.

Selamlar

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
benim bahsettiğim ikea hacmine ulaşmak değil tabiki sadece üretici ile çalışmak istediğiniz için bilgi vermek istedim;

Belliki girişimci bir kişisiniz içinizi karartmak istemem ama kendinize özel bir ürün için enjeksiyon makinesine bir kalıp yaptırmanız bu kalıbı üretime alınabilmesi için ayarlar ve üretim testleri gerekiyor. kalıbın takılıp çıkartılması 1 gün sürer dolayısı ile bir kalıptan birkaç gün 24 saat esasına göre üretim gerekirki buda 100 bin metreleri bulacaktır. Öyle 10-20 bin metre için kimse uğraşmaz. Beyaz renk olması laminasyon kısmıda ayrı bir dert ayrıca resmin üzerini korumak için cam-pvc vs ne kullanacaksınız?

Nacizane tavsiyem IKEA profilleri değil de mevcut profillerden modelleri seçmeniz yönünde olacaktır. Sanırım ümraniyedesiniz müsait bir zamanda görüşebiliriz. skarakose@gmail.com adresine irtibat bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

yasarbim

🌱Yeni Üye🌱
Çerçeve üretimi hakkında

Çerçeveleri kendimiz üretiyoruz.
MDF Lam, Ham MDF, Ahşap, Polyester gibi konularda destek verebiliriz.
0505 414 45 78 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

utkucan1

🌱Yeni Üye🌱
çerçeve

suntalam ve mdf lamdan çerçeve yapmaktayız. her ölçüde yapılır. parça halinde gönderilir. toplaması çok basittir. 0537 650 98 04

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...