Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mevcut web sitemiz için yeni logo hazırlığındayız. - Türkiye Geneli

Aasenol

🌱Yeni Üye🌱
Mevcut web sitemiz için yeni logo hazırlığındayız.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Hem web sitemizde hem de uygulamada kullanılmak üzere yeni bir logo tasarlattırmak istiyoruz. İlgilenen arkadaşların mailden bizimle temasa geçmelerini rica ederiz.

E-posta: aasenol@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

berkowski

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

Mail adresinizde bir problem var sanırım, mail gönderilmiyor. Dilerseniz bu konuda size profesyonel olarak destek verebilirim.

Berkay Şahin
M: berkaysahin711@gmail.com
T: 0534 917 6163

Ali design

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Mail attım geri dönüşünüzü bekliyorum. Mailim size ulaşmadıysa alcngnrn@gmail.com bana ulaşırsanız. Sizinle çalışmak isterim.

Son düzenleme:

sibelle7

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
İsmim Sibel Yıldırım.
Size mail attım fakat geri bildirim alamadım.
Dilerseniz, s.yldrm@windowslive.com adresime mail atarsanız, size güncel portfolyomu iletebilir, ve çalışmalarınızı hızlısından halledebilirim.
Teşekkürler,
Saygılar.

kerem666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba ben Kerem, 17 senelik grafikerim. Matbaa ajans ve reklam sektoründe edindiğim tecrübelerimi yaptığım tasarımlara aktarmaktayım. İşlerinizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılması için gerekli özeni göstermekteyim. Kurumsal kimlik - afiş - insert - broşür - katalog - logo tasarımlarınız en hızlı ve profesyonel şekilde yapılır. Sizinle freelance çalışabilirim. Cvm ve portfolyomu inceleyebilirsiniz https://www.behance.net/kerem666a25e
semajan@outlook.com
İyi Çalışmalar
Kerem Şenyüz