Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web Tasarım - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SafranWeb

🌱Yeni Üye🌱
Web Tasarım

Program/Seviye: PS.V.S

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar Vereceğim Örnek Tasarımı Yapacak Psd Dosyası Birlik De Teslim Edecek Grafiker Arkadaş Gerekli.

Uçuk Fiyat Verecekler Hiç Başvuru Yapmasın.

Tasarım Dan Sonra CSS Dökmesini Bilen Tasarımcı Varsa Daha Öncelikli Olur Detaylı Bilgi Mail Yada Telefon İle Verilecektir....

E-posta: trsahincanak@gmail.com

Telefon: 0222 332 10 11

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

sabriye elif

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
yazimcizimtasarim.com
Merhaba,
Grafikerler.net'teki ilanınızı gördüm.

Uzun yıllardır grafik tasarımla uğraşmaktayım. Yazarlık ve ressamlık da yapıyorum. Web tasarım alanında profosyonel değilim. Fakat kendimi geliştirmişliğim var.

Kendime üç site kurdum (linklerini inceleyebilirsiniz.)
Şu anda da sağlık sektöründe bir web sitesinin yapılandırması ve grafik işleriyle uğraşıyorum. Elimde, bayram ertesi teslim etmek üzere bir site işi var şu anda. Eğer vaktiniz var ise, en azından tasarımla ilgili kısmında size profosyonel destek verebilirim. Hosting satın aldığınız sitenin, e-destek departmanından destek alarak web kurulumunda da işi devam ettirebileceğime inanıyorum.
Ücretlendirme konusuna gelecek olursak, evet; maalesef ki bizim sektör biraz şımarıkça. Teklifleri fazla uçuk. Benim bu konuda, hakkımın ne ise eksiği fazlası olmadan onu talep etme prensibim vardır. Hakkaniyet, liyakat ve harcanan emek+vakit neyi gerektiriyorsa... o kadarını.

Dilerseniz işin detaylarını irtibat numaramdan konuşabiliriz.
0534 515 24 93

Kronolojik olarak yeniden eskiye doğru, kendime kurduğum sitelerin linkleri aşağıda. Bu arada cv ve portföyümü de incelemiş olursunuz. Görüşmek ümidiyle, hoşçakalın...

yazimcizimtasarim.com – Grafik ve Takı Tasarımcısı, Yazar ve Çizer: ELİF SABRİYE KÂTİP
(alan adını satın alarak kurduğum, profosyonel çalıştığım site)

https://www.facebook.com/yazimcizimtasarim (face sayfam)

https://sabriyeelifkatipportfolyo.wordpress.com (eski portfolyo sitem)

ÇINARIM... İYİ Kİ VARSIN!
(bu da oğlum için açtığım blog)

NOT: Bu arada size bu mesajı mail olarak göndermiştim. Fakat ileti geri döndü, hata verdi yani. Bilginiz olsun.

Graphicer&Jewellery Designer
Writer&illustrator
ELİF SABRİYE KÂTİP

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...