Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Oyun Tasarımı Üzerine Grafiker - Türkiye Geneli

Saraceno

🌱Yeni Üye🌱
Oyun Tasarımı Üzerine Grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Illustrator
Inkscape

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Oyun tasarımı üzerine benimle gönüllü çalışacak bir grafiker arıyorum. Önemli olan bir proje oluşturulması ve bu projenin ilgili yayın kuruluşları aracılığıyla halka arz edilmesi.

10 yıldır oyunlarla uğraşıyorum ve programlama bilgimin yeterli olduğunu düşünüyorum. Steam Greenlight ve Android Play Store hesabım mevcut. Tek eksigimin tasarım olması, bazı projelerimin bitmesine engel oluyor. Projelerin oluşturulmasından sonra Steam gibi yerlerde satışa sunulabilir ve kazancı paylaşabiliriz.

Fikirin benden veya sizden çıkması önemli değil. Aklınızda bir proje varsa ve hatta grafikleri hazır bir projenin hayata geçirilmesini istiyorsanız, ona da varım. Benim için önemli olan bu işlerde biraz girişken olunması.

E-posta: aliavci1380@yahoo.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ozgurtay

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Ali,
Ben de burada 2 kere oyun tasarimi yaptiracagim diye ilan actim, ucreti ile. Ise yanasmadilar bile.
Umarim aradigini bulursun.