Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Satılık Dijital Baskı Makinesi // Galaxy Epson DX5 210 cm - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlan sonuçlanmıştır.

Satılık Dijital Baskı Makinesi // Galaxy Epson DX5 210 cm

Marka / Model: Galaxy Epson DX5 210 cm

Fiyat: 24500

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: 4 yıldır hassasiyetle kullandığım ve memnun olduğum baskı makinemi model yükseltmek için satıyorum.

Galaxy ud212 model epsondx5 tek baskı kafası ama istenirse çift kafa kullanılabilir.

210 cm net baskı alanı Isıtma fan sistemi rulo açma tansiyonlu sarım sistemi. Hiçbir sorunu yok. İç mekan kalitesinde hem iç hem dış mekan. Branda folyo kağıt her malzemeye basar. Boyaları hep orjinal kullanılmıştır. Boya maliyeti düşüktür. Kazandıran bir makinedir. Aynısının yeni ve daha üst çıkan versiyonunu almayı hedefliyorum. İstenirse ilave ücretle bilgisayarı ve 6kva güçkaynağı da verilebilir.

Plastik 160lık makineletle karıştırmayınız.
Makineyi 2e iletişim yetkili firmasından aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Detaylı teknik özellikleri internette var zaten.

mailden isteyene fotoğraflar/video gönderilir.

E-posta: resulbekar53@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...