Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

malzeme katalog hazırlanması - İstanbul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tntrus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlan sonuçlanmıştır.

malzeme katalog hazırlanması

Program/Seviye: adobe illistrator

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Elektrik taşıma malzemeleri için 2017 katalog çalışması yapılacak mevcut katalog revize edilerek daha modern hale getirilecek. En azından bir süre ofisimizde ürün sorumlusu ile beraber çalışma yapılacak sonrası serbest devam edilebilir. Benzer çalışma yaptıysanız artı olacaktır ücretlendirme ofisde daha detaylı brif ardından karşılıklı konuşulacaktır. yerimiz anadolu yakası yeni sahradadır

E-posta: saritaserkan@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

tntrus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba
size iş hakkında daha detaylı bilgi vermek için yazıyorum
elektrik malzemeleri satış ve üretimi yapan firmanın mevcut çalışmalarına verdiğim linkden bakabilirsiniz

yapılması gerekenler
1-Mevcut katalogdaki ürünler revize edilecek ekleme çıkarma vb bu çalışmaları ürün sorumluları hazırlayacak ,yeni katalog için şablon sayfa hazırlanarak ( hazırlanacak birkaç şablon içinden karar verilecek öncelikle ) ürünlerin fotoğraf ve bilgileri yerleştirilecek daha modern ve görseli iyi katalog oluşturulacak firma ve ürünler daha iyi sunulacak.
2-Yeni çekilmiş ürün fotoğrafları düzenlenerek kullanılacak ( yaklaşık toplam ürünlerin %25i ) diğer resimler mevcutlar kullanılacak.
3-Katalog illistrator de hazırlanmalı
4-Şablon ve ürün yerleşimleri bizim ürün sorumlumuz ile beraber kararlaştırıldıktan sonra çalışmaya ister ofisimizde ister serbest olarak devam ederek zamanında baskıya hazır hale getirilmeli.
5-İlk etap çalışmalar dikkat gerektirdiğinden en azından bu sürede ofisimizde çalışmanın yapılmasını istiyoruz gerekirse grafik programlarını çalıştırıcak pc ve masa ayırabiliriz.
6-Katalogların yılbaşına kadar hazırlanarak baskılarının yapılmasını planlıyoruz .

ofisimiz anadolu yakasında yeni sahradadir web sayfasından bakılabilir.
iyi bir çalışma yapılırsa devamında hemen reklam ve eşantiyon çalışmalarına devam edeceğiz. ( o işler tamamen freelance yapılabilir ) katalog çalışması için günde en az 5-6 saat ofisimizde çalışılmalı ( yada tam gün çalışılabilinir )

yukarıdaki belirtilen taleplerimiz size uyuyorsa ve ben yaparım diyorsanız bana bildirin bu iş için belirlediğimiz bir bütçe yok sizlerden gelecek tekliflere göre yüz yüze görüşülerek belirlenecek ,görüşme ctesi yerimizde 11-15,00 saatleri arasında yapabiliriz , lütfen tüm madde ve şartları okuyarak uygunsa geri dönüş yapınız

farklı sorunuz olur ise 0537 216 49 06 whatsup ile yazıyla sorabilirsiniz her zaman telefona bakamıyorum
teşekkürler

Online Katalog için tıklayınız - msmmuhendislik.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...