Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker - Çizer - Eğitimci - Üsküdar / İSTANBUL

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Grafiker -İllüstratör-Eğitimci - Çizer

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe Photoshop: İleri düzeyde (Layerli ve Kanallı Kullanım)
Corel Draw: İleri Düzeyde
Illustrator: İyi Düzeyde
Yardımcı programlar ve pluginler: İleri düzeyde

İş deneyimi ve içeriği: Eğitim: 25 Yıl M.E.B. bağlı okullarda sanat eğitimcisi olarak çalıştıktan sonra emekli oldum. Buna ilaveten Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Güzel sanatlar bölümünde Grafik tasarım Uzmanı olarak 5 yıl Grafik atölye derslerini yürüttüm.

Tekstil : Endüstriyel tekstil alanı içindeki baskı tekniklerine uygun çalışmaların hazırlanması ve tasarımı. Elde model çizimi. Dijital baskı, emprime baskı çalışmaları. Dijital renk ayrımı.

Grafik tasarım: Tam Kurumsal kimlik çalışmasına ait tüm ürünlerin tasarımı (logo, afiş, katalog, broşür vb.) Font tasarımı, Maskot ve karakter tasarımı. Üsluplu ve artistik çizimler, her tarzda illüstrasyonun geleneksel veya grafik tabletle çizimi.
Açık hava reklam çalışmaları.

Web : Forum sitesi yönetimi, editörlük. Bu alandaki referansım www.grafikerler.net sitesidir. Bu sitede makalelerimi ve bir kaç çalışmamı görebilirsiniz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time / Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: örnek çalışmalarıma ve portfolyoma
https://cahitgulden.wixsite.com/cahit-gulden.
web adresinden ulaşabilirsiniz.

En son çalışmalarıma : BURADAN
Grafik tasarım için : BURADAN
Tekstil ve moda tasarımı için : BURADAN

İşle ilgili açıklama: Operatör Grafiker değil tasarımcı grafikerim, bünyesinde tasarımcı grafiker çalıştırmak isteyen,
Reklam sektöründe dahil olmak üzere, açıkhava reklam, tekstil ve eğitim sektörü başta olmak üzere, kurumsal firmaların teklifine açığım.
.

E-posta: cahitgulden@hotmail.com

Telefon: 0505 583 37 81