Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelancer Grafiker - Türkiye Geneli

aretdogu

🌱Yeni Üye🌱
Freelancer Grafiker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: photoshop, illustrator

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: üretimini yaptığımız veya dışarıda da hazırlattığımız ürünlerin üzerlerine, kapaklarına veya ambalajlarına sipariş verdiğimizde Freelancer olarak çalışacak ve hızlı bir şekilde tasarım ve grafik çalışmaları yapacak arkadaşlar aramaktayız. Ayrıca sadece yukarıda belirttiğim ürünler değil bunlar sadece birkaçı. çok geniş yelpazede ürünlerimiz mevcut ve her bir ürün grubuna da sürekli iş yaptırmaktayız. fiyattan önce kalite önemli arkadaşlar. lütfen düşük seviyede program bilgisi olan arkadaşlar mail göndermesinler.

Tüm başvuru yapan arkadaşlar mail adresimizden bizlere ulaşabilir veya site üzerinden mesajda atabilir.

saygılarımla, iyi çalışmalar...

E-posta: aretdogu@yandex.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

blacksnow

🏅Acemi Tasarımcı🏅
işinizle ilgili görüşmek için *** mail atın oradan tel bağlantı kurarım.

grfkayca

🌱Yeni Üye🌱
*** wapsaptan yazabilirmisiniz 5 yıldır kutu ve ambalaj tasarımcısıyım

nalanocak

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba, cv ve portfolyomu email adresinize ilettim. Uzun yıllardır ambalaj tasarımı yapıyorum.

melodikam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba mail adresinize cv attım. Genel olarak kariyerimde oyuncak, kozmetik, kimyasal ve gıda ambalajları tasarımı yaptım. Teneke, karton plastik üzerine baskıda deneyimliyim.

fundapolat

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.Lise ve Üniversiteyi grafik tasarım olarak okudum.Şuan grafikerlik yapıyorum bir ajansta geri dönüş yaparsanız sevinirim.