Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Katalog, Logo, Arayüz Tasarımı ve Bilimum Grafik İşleri - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

defector

🌱Yeni Üye🌱
Katalog, Logo, Arayüz Tasarımı ve Bilimum Grafik İşleri

Program/Seviye: Merhaba arkadaşlar, malesef ki ülkemizde bir işin ustasını bulmak çok zor. Biliyorum diyen de işi yapmadan yarıda bırakıyor. Bunlar çok üzücü durumlar. Benim bir kaç grafik işine ihtiyacım var ve lütfen gerçekten yapabilecek arkadaşlar iletişime geçsin. Konunun boşuna kirletilmesini istemiyorum. Boş muhabbetler ile de zaman kaybetmek istemiyorum...

1. Si yakın zamanda fuar katılımımız olacak. Fuarda dağıtılmak üzere katalog ihtiyacımız var. Katalog içerisinde istediğim ürün fotosu ya da hizmet fotosu vs.. değil. İStediğim olay grafikler ile biz kimiz? Ne yaparız? Size ne fayda sağlarız? Bizden kazancınız ne olur gibisinden soruların cevabını bulabilecekleri kurgu üzerine yapılmış olan karikatürize bir katalog tasarımı istiyorum...

2. si; biz yazılım firmasıyız, şuan hali hazırda 3 projemiz yazılıyor ve bunlara arayüz ihtiyacımız olacaktır. Tamamiyle özgün arayüz. Çok kişi gördüm gidip tema sitelerinden örnekler alıp bize kakalamaya çalıştıklarını. Lütfen tamamiyle fikirlerine ve emeğine güvenen kişiler bu konuda iletişime geçsin.

3. sü bu 3 sitenin aynı zamanda mobil uygulamaları yazılıyor bunlar için de mobil arayüz tasarımı

4. sü 2 sitemiz için logo tasarımı

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Yerimiz Marmara Teknopark'ta dileyen arkadaşlar size tahsis edeceğimiz yerde de çalışmalarını yapabilirler.

E-posta: mmuratcelik@gmail.com

Telefon: 0541 221 63 32

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...