Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Freelance graphic & designer - Türkiye Geneli

hazirankizi

🌱Yeni Üye🌱
Freelance graphic & designer

Program/Seviye: Sizin için
Adobe Photoshop
Indesign
İllustrator
Corel DRAW
Freehand
İşiniz istenilen programda çalışılır tarafınıza internet ile gönderilir.​​​

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: 2000 yılından bugüne kadar çekirdekten yetişerek uzun süreli görev aldığım ajanslar, matbaalar, yayın gurupları ve istanbul’ da 3 yıl kendi ajansımı işlettim.
İstanbul’da grafikerlik hayatım 2000 yılında liseden sonra Topkapı’da her türlü basım işleri yapan bir matbaa ortamında başladı ve 2016 ya kadar mesleğimi İstanbul’da devam ettirdim. Çalıştığım ortamlarda sorumlu olarak görev aldım. İşlerin tasarımı veya hazır gelen işleri matbaa baskısına hazırladım. Müşterilerle diyaloglar halinde oldum. Fakat son zamanlarda İstanbul’dan sıkıldım ufak bir yere gitmeyi hep düşündüm kendim ve ailem için 1 yıldır Alaplı da kasaba kadar büyük denecek köyüme yaşamak için yerleştim. Burada Kdz. Ereğli’ de çalışmaya başladım fakat buradaki sorunda iş veren az maaşa çok iş istiyor 1 yıl çalıştım ve kendi isteğimle işimden ayrıldım. Evimde rahat ve huzurlu olarak çalışmaya karar verdim. Grafiği seviyorum, dergi, katalog, ambalaj, etiket, kitap, Roman, çocuk kitabı, el ilanı, broşür, tabela, araç giydirme vb. gibi akla gelen tüm matbaa, grafik ve reklam işlerine imza attım. Sizlerle de güzel ve büyük işlere imza atmak isterim. Grafik Programlarının hepsine hakimim.

E-posta: alievran@gmail.com

Telefon: 0507 947 06 27

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.