Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Fuar stant Tasarımcısı Freelance - Türkiye Geneli

Argento

🌱Yeni Üye🌱
Fuar stant Tasarımcısı Freelance

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Arkadaşlar Stant Tasarım konusunda bilgi sahibi yada kendini geliştirmek isteyen 3dmax vb. programlara hakim arkadaşlar mail ile dönüş yapabilir.

E-posta: b.demirhan@intrfairs.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

PmMerve

🌱Yeni Üye🌱

Bu ilanı veren kişinin adı Berkant Demirhan'dır. Kendisi intr fairs (intr fuarcılık) çalışanıdır.

İlanına yaklaşık 1 ay önce ben de başvurdum. Daha sonra 3d modellemesini yapmam üzere bir mail gönderdi. 3 günden kısa bir sürede fuar standı tasarımını yapıp ilettim. Daha sonra kendisinden hiçbir şekilde haber alamadım. Meğerse burada ilan güncellemekle meşgulmüş.
Berkant Bey, 50 liraya mı muhtaçtınız da emeğimi sömürdünüz?

BERKANT DEMİRHAN üç kuruş kar etmek için insanların emeğini sömürüp çalıştığınız firmayı karalamaya utanmadınız mı?

Benim emeğimi sömürdü sizinkini sömürmesin arkadaşlar, İLANA BAŞVURMAMANIZI TAVSİYE EDERİM.

Ugurluol

🌱Yeni Üye🌱
Ben berkant beyle 1 senedir çalışıyorum buradan tanıştık bir çok çizim yaptım hiç bir ödeme sıkıntısı da yaşamadım siz nasıl yaşadınız anlamadım yurt dışında olduğu bir döneme gelmiştir çoğu zaman ben ödeme istemeden bi bakıyorum hesaba ödeme gelmiş bu şekilde isim karalamak yanlış bence firmasıda kendiside iyi şartlarınız birbirinize uygunsa çalışın arkadaşlar sıkıntı yaşamazsınız