Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tam Zamanlı Grafiker - İzmir - İzmir

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tam Zamanlı Grafiker - İzmir

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Photoshop - İleri Derece
Illustrator - İleri Derece
Corel Draw - Orta Derece
Indesign - Orta Derece

İş deneyimi ve içeriği: Sahra Reklam Ajansı - Grafikerlik

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Polonya Dili ve Kültürü yeni mezunuyum. 5 senedir freelance grafikerlik yapıyorum. Öyle büyük firmalarla, şirketlerle çalışmışlığım yok fakat bu zamana kadar yaptığım işler hep kabul görmüştür. Okuldan önce kısa bir reklam ajansı deneyimim oldu. Artık kendimi bu meslekte sonuna kadar geliştirip tam bir profesyonel olmak istiyorum. Kariyerimi bu meslek dalında yapmak istiyorum. Kendime her gün yeni bir şeyler öğrenebileceğim, her gün geliştirebileceğim bir reklam ajansı arıyorum.

E-posta: hhzantur@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

hakanhazar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilan hala günceldir... memlekette iş yok yeminle

erbay ak

🌱Yeni Üye🌱
mugla dalaman da 7 ay öncesi acmis oldugumuz yagmur reklamda calismak üzeri ekip arkadasi ariyoruz ilgilenirseniz 05347728511