Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Yardımcı Grafiker | Levent - İstanbul - İstanbul

Bilaloz57

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilaloz.com
Yardımcı Grafiker | Levent - İstanbul

Program/Seviye: Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Ajansımıza yetiştirilmek üzere, Adobe Illustrator, Photoshop, Indesign ve Muse programlarına bilen yardımcı grafiker arıyoruz. Yerimiz Levent'te Kanyon AVM'nin arkasındadır.

E-posta: bilal@bilaloz.com

Telefon: 05324577667

Drawing World

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yetiştirilmek üzere grafiker diyorlar iş görüşmesinde senden ART Direktör olmanı istiyorlar güzel bi fiyat verincede neye uğradıklarını şaşırıyorlar böyle insanlara yüz vermeyin....!!!

Onurt1995

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
t.me
İş Başvurusu

Merhaba.

illistratör, photoshop ve indesign iyi derecede bilgi sahibiyim 2 yıllık Meslek Yüksek Okulu Mezunuyum. Kendimi Tasarım Alanında geliştirmek için Sizin gibi kaliteli Reklam ajansı arıyorum Mail Adresinize Bana ait olan tasarım çalışmalarını yolluyorum ilgilenirseniz Şükran'larımı sunacağım olumlu yada olumsuz geri dönüşünüzü bekliyorum

GSM : 0545 346 0882

Mail: onurt1905@live.com

zeyzey3958

🌱Yeni Üye🌱
iyi günler bilgi alabilirmiyim? mail adresinizi verirseniz cv yollayabilirim

tolgaunsa1

🌱Yeni Üye🌱
İş Başvurusu

Adım Tolga 18 yaşındayım lise mezunu bilgisayar veri tabanı bölümü bitirdim.
5 aydır kendim youtube dan izleyerek öğrendiğim kadarıyla Photoshop yapıyorum kendimi sizin şirkette geliştirmek istiyorum hem kendimi hemde şirketi geliştirmek için şuan kullandığım program Photoshop CS6 ama diğer grafik programlarıda öğrenmek için çalışıcağım. Bu siteyi yeni buldum yani bugün sitede dolaşırken iş ilanlarını gördüm hem kendim iş arıyordum grafik üzerine kendimi geliştirmek için bu sitede de iş ilanını görünce başvurmak istedim.
Biraz kendimi tanıtayım adım Tolga Ünsal 18 yaşındayım Zonguldaklıyım lise mezunuyum üni. kazanamadım instagramdan gönüllü olarak takipçilerime shop yapıyorum İstanbul Beyoğlu ilçesinde oturuyorum en büyük hayallerimden biri asker olmak olamazsam grafiker tasarımcı asker olmak için çok uğraşıyorum inşallah olur ne olur olmaz ise gelecekte bir mesleğim olsun diye grafik tasarım üzerinde de çalışmalar yapıyorum. Yaptığım bir shop ve tasarımı buraya yüklüyorum Beni görün diye bu yazıyı mail olarak ta atacağım bu mesajıma cevap verirseniz de görüşmek için arayacağım tolgaunsal67@gmail.com

Onurt1995

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
t.me
Değerli yetkili,

Eğitim geçmişime ve kişisel özelliklerime uygun, şirketinize değer katabileceğim bir pozisyonda çalışma isteğimi iletmek istiyorum.

2018 yılında İstanbul Ayvansaray Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun oldum. Eğitimim süresince kendimi Grafik Tasarım Alanında gerek eğitim gerek freelance işler ile geliştirmeye odaklandım İçinde yer aldığım projeler ve stajlar sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirmek için çaba sarf ettim. Tasarım alanında fikir üretme konusunda elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımı ve gerek kağıt üzeri tasarım gerek ise dijital ortamda kullanılan programlarda kendimi geliştirdiğimi düşünmekteyim. Hedefim Daha fazlasını öğrenmek ve kendimi tasarım konusunda geliştirebilmektir.

Sonuç olarak; ekteki üretmiş olduğum işleri şirketinize değer katabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.

Saygılarımla.

Onur Turhallı.

Örnek Tasarımlar.

https://www.behance.net/onurt1905929f

İletişim.

0545 346 0882

onurt1905@live.com

Bilaloz57

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.bilaloz.com
Arkadaşlar mail yada tel aracılığla iletişim sağlarsanız daha iyi olur. Buraya sürekli giremiyoruz.

grafikermc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba,
10 yıla yakın ajans ve kurumsal firmalarda tasarım tecrübesine sahibim. Dilerseniz freelance olarak işlerinize yardımcı olabilirim.
mehmetcebeci84@gmail.com