Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Suitcase Fusion Sorunu

uludoganmz

Acemi Tasarımcı
Merhabalar,

Uzun süredir forum kullanmıyorum, kategorileri de araştırdım fakat uygun bir yer bulamadım konu için. Şimdiden özürdilerim.

Bi kaç yıldır PC'de suitcase fusion kullanıyorum. Çok fazla font var ve ciddi anlamda yavaşlatıyor bilgisayarı çünkü.

Kısa süre önce MAC'e geçiş yaptım. Fakat bir türlü indiremedim, indirdiğimde de kurduktan sonra problemle karşılaştım.

Satın alma durumum yok şuan malesef. Bu konuda yardımcı olacak var mı acaba? Çok acil ihtiyacım var, saatlerdir uğraşıyorum fakat bi sonuca ulaşamadım.

Benzer konular

vejdi

♾️Grafik Gurusu♾️
Merhabalar,

Uzun süredir forum kullanmıyorum, kategorileri de araştırdım fakat uygun bir yer bulamadım konu için. Şimdiden özürdilerim.

Bi kaç yıldır PC'de suitcase fusion kullanıyorum. Çok fazla font var ve ciddi anlamda yavaşlatıyor bilgisayarı çünkü.

Kısa süre önce MAC'e geçiş yaptım. Fakat bir türlü indiremedim, indirdiğimde de kurduktan sonra problemle karşılaştım.

Satın alma durumum yok şuan malesef. Bu konuda yardımcı olacak var mı acaba? Çok acil ihtiyacım var, saatlerdir uğraşıyorum fakat bi sonuca ulaşamadım.

Fontlar için şöyle bir yol takip ediyorum ;

WİNDOWS İÇİN :
C:\Program Files\Common Files\Adobe\ Fonts

MAC OS X İÇİN
/Library/Application Support /Adobe/ Fonts

Gösterdiğim Dizinde "Fonts" adından bir klasör yoksa siz oluşturun ve fontlarınızı içerisine ekleyin buraya yüklediğiniz fontları SADECE Adobe ürünleri görebilir .... iyi çalışmalar

İlla mac os program kullanmak istiyorsanız şayet size önerim : FontAgent