Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

MAAŞLI FREELANCE - Türkiye Geneli

grafikvincent

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.almagrafik.com
MAAŞLI FREELANCE

Program/Seviye: Photoshop - uzman
Illustrator - uzman
Indesign - uzman
Adobe Premiere - uzman
After effect - iyi
Freehand - uzman
Dreamweaver - iyi

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Görüşmede referansları ileteceğim.

İşle ilgili açıklama: Ajanslara veya kurumsal firmalarla, ister belirlenmiş işleri günlük standart saatlerde; örneğin yarım gün 08:00-12:00 veya tam gün 09:00 - 18:00 isterse zaman bağımsız maaşlı çalışabilirim.
18 yıllık grafikerim bitmiş işleri orjinal dosyalarıyla birlikte teslim ederim. Psd, Tiff, Pdf, Ai, Eps ...

Aylık maaş ve şartlar görüşülür.

Logo, Kurumsal Kimlik Tasarımı,Katalog, Dergi, Kitap, Broşür, Reklam sayfası, Etiket, Matbu, Banner, Tabela, Araç giydirme, Dış mekan tasarımları, Afiş tanıtım görselleri.....

E-posta: grafikvincent@gmail.com

Telefon: 0530 790 59 44

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

grafikvincent

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.almagrafik.com
Katalog, Broşür, Logo Kurumsal Kimlik , Reklam billboardı, Etiket, Matbu, Banner, Tabela, Araç giydirme, Dış mekan tasarımları, Afiş tanıtım görselleri..... 0 530 790 59 44

grafikvincent

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.almagrafik.com
PROFESYONEL Freelance Grafik Tasarım Hizmetleri Katalog, Broşür, Logo Kurumsal Kimlik , Reklam billboardı, Etiket, Matbu, Banner, Tabela, Araç giydirme, Dış mekan tasarımları, Afiş tanıtım görselleri.
WHATSAPP İLETİŞİM
0 530 790 59 44