Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafik Tasarım - İstanbul

pturali

🌱Yeni Üye🌱
Grafik Tasarım

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw
Photoshop
Illustrator
Indesign
Power point
Microso? Office Programları
Mac

İş deneyimi ve içeriği: İŞ DENEYİMLERİ

06‐2017 ‐ 09‐2017 (4 Ay)
SubBrand Marka & Reklam Ajansı Brand & Adver?sing Agency
Grafik Tasarımcı
Müşteri odaklı çalışarak, şirketlerin kurumsal çalışmalarını, reklam faaliyetlerinin broşür,
katalog, ilan, kurumsal kimlik, logo vb. işlerinin yapılması.

05‐2011 ‐ 06‐2016 (5 Yıl)
Workshop ‐ Grafik Tasarım/ Asistan
Grafik Tasarımcı
Müşteri odaklı çalışarak, şirketlerin kurumsal çalışmalarını, reklam faaliyetlerinin broşür,
katalog, ilan, kurumsal kimlik, logo vb. işlerinin yapılması.

2007‐2008 TT Reklam (1,5 Yıl)
Yardımcı Grafik Tasarımcı
Katalog, ilan, kurumsal kimlik, logo vb. işlerinin yapılması.

2003‐2004 Mask Sergi Ürünleri (1 Yıl)
Stajyer Grafik Tasarım

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Çalışma sürecim içerisinde;
Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı insanlarla birlikte çalışma, bir takımda yer alma ve
birlikte üretebilmeyi öğrenme fırsatım oldu. Dati Holding, Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Galleria Alışveriş
Merkezi, Wynhdam Grand İzmir Özdilek, Formenti, Ege İhracatçı Birlikleri ve birçok kurumsal şirketlerin
grafik tasarım ve sosyal medya, işlerini yapmış bulundum. Ayrıca Galleria Alışveriş Merkezi, Ataköy Marina
Residence yılbaşı ve sevgililer günü organizasyon süsleme işlerinde çalışma fırsatım oldu.

E-posta: pinar.turali1987@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

mu@mm@

🌱Yeni Üye🌱
merhaba, yenibosna/kuyumcukentte fotoğraf stüdyosu ve ajans hizmeti veriyoruz. ilgilenirseniz info@arti1foto.com adresine CV ve portfolyonuzu içeren bir mail atın lütfen!

Yunus Copy

🌱Yeni Üye🌱
yunus copy dijital copyalama merkezi

Yunus Copy dijital copyalama merkezimize mesai arkadaşı arıyoruz. 05383060087 veya yunuscopy@gmail.com adresine irtibata geçebilirsiniz.

Edimedi

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba Ben Avusturyada Reklam isleri ile ugrasiyorum ve ekemen sikintim var onun icin Türkiyede bana reklem dizaynlari yapabilecek birinle calikmak istiyorum eger bu sizi ilgilendiriyor ise bana reklamcin@gmx.at adreinden yazabilirsiniz . ayin 25 ind Istanbula gelicem ayrintilari konusabiliriz olumlu bakarsaniz iyi günler dilerim Erdinc Cetin

Oktaykul

🌱Yeni Üye🌱
Cv

Merhaba agırlıklı fuarlara çalışmaktayız. İyi derecede corel bilen çalışma arkadaşı arıyoruz. Cv nizi cagdas@4ddizayn adresine yollarsanız sevinirim.

BurcuCanonde

🌱Yeni Üye🌱
Pınar Hanım merhaba,

Avcılar da bulunan iş yerimize bayan grafiker arayışımız bulunuyor.

aktif olarak illustrator ve photoshop kullanıyoruz mail adresimiz info@ondereklam.com düşünürseniz görüşebiliriz