shutter stock hakkında soru

Graficafe - shutter stock hakkında soru ...

muhammed006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhammed006

Webmaster / Ankara

Alt 05-06-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

selamün aleyküm kardeşlerim bir soru sorucam şimdi shutter stockdan standart bir lisans alındığında 250 dolar civarı olandan bahsedityorum bir aylığı . acaba ben ordan yüksek çözünürlüklü vektörleri indirebiliyormuyum. ve dahada onemlisi bu indirdiğim vektörü kullanım zaman sınırı varmı . türkçe dökümanları çok karışık bir şey anlaşılmıyor.benim derdim şu vektörel grafiği indirmek ve onu sınırsız projelerimde kullanmak. bu mümkünmü.kimseye satmıcam sadece projelerimde kullanıcam.

not=projenin kullanım sınırı 1 gün bir yıl veya sadece bir proje için vs gibi sınırlandırmalar varmı kullananlar bilirler .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

prosperity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prosperity

Grafiker / İstanbul

Standart Lisans/Geliştirilmiş Lisans

Alt 06-06-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba,
Eğer projelerinizde kullanacaksanız aldığınız yüksek çözünürlüklü görseli veya vektörel çalışmaları istediğiniz sayıda projede kullanabilirsiniz. Fakat satışını yapacağınız ürünlerin üzerine baskı yapmak veya görselleri satmak gibi bir düşünceniz varsa özel lisanslı almalısınız. Ki özel lisanslı aldığınızda çok daha yüksek ücret ödemeniz gerekecek. Bu konuda Shutter Stock'tan bana geçenlerde bir mail gelmişti. Onu da paylaşıyorum. Okuyabilirsiniz.
shutter stock hakkında  soru
Bu mesajdan alıntı yap