Sibirya Kurdu & Kedi :)

Graficafe - Sibirya Kurdu & Kedi :) ...

C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 05-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sibirya kurdu ile kedinin minik oyunu kedi çok tatlı ya Sibirya Kurdu & Kedi :)). Boyuna bakmadan el kol hareketi yapıyor birde Sibirya Kurdu & Kedi :))

http://www.akilli.tv/video/9813/SIBI...U-VE-KEDI.aspx
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(31)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ayy çok güzel yaaaa Sibirya Kurdu & Kedi :)
Teşekkürler Cengooo
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-12-2009 #3
Kurt çok şefkatli farkındaysan C3ng0, kedicik çok şirin.

Şu hayvanlar kadar olamayanlar geldi şimdi aklıma :S

Teşekkürler Sibirya Kurdu & Kedi :)
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 05-12-2009 #4
Şuna baksana Kurda posta koyuyor Sibirya Kurdu & Kedi :)
Bu mesajdan alıntı yap
demoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-12-2009 #5
Ay çok şirinlerSibirya Kurdu & Kedi :)
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(31)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-12-2009 #6
ahh ahh onun yerinde benim kara kızım Dilber olacaktı kiii Sibirya Kurdu & Kedi :) Sibirya Kurdu & Kedi :) Sibirya Kurdu & Kedi :)
Paralayacaktı kurdu vallaaa Sibirya Kurdu & Kedi :) Sibirya Kurdu & Kedi :) Sibirya Kurdu & Kedi :)
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 05-12-2009 #7
Evet oldukca şevkatlı bakıyo kuçu kuçu minik kediye...
Bencede çok tatlılar Sibirya Kurdu & Kedi :))
Bu mesajdan alıntı yap
Kadir Kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kadir Kara

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 05-12-2009 #8
Çok Şeker gerçekten (: Benimde bir kedim vardı bundan da ufak soğuk bir kış günü ablam sokakda buldu yüreği dayanamadı aldı geldi eve henüz yeni doğmuştu adını mışıl koymuştuk çünkü hep uyurdu ama biz genelde şerefsiz derdik çünkü kendi çıkarları için yaşardı Sibirya Kurdu & Kedi :) Çok geçmeden evin maskotu oldu, onu eve almakla hiç pişman olmamıştık bir kaç kere evden atıldı ama saat olmadan eve yine almıştık Sibirya Kurdu & Kedi :) çünkü evcil olmuş bir kere sokakta yapamazdı, ama gerçekten imkanı olan varsa evine bir kedi almasını tavsiye ederim gerçekten çok tatlı ve çok komik oluyorlar sizi güldüreceğine her iddaasına varım hele bi alışsın eve Sibirya Kurdu & Kedi :) ama aldınız mı yavru alın ki hem size alışsın hemde bol güldürsün çünkü kediler büyüyünce özellikle evcil olanlar artık komiklik yapmıyorlar çünkü merak çağı geçmiş oluyor Sibirya Kurdu & Kedi :) genelde uyurlar arada bi kalkarlar ayağa kalktılar mı ya yemeğe giderler yada sıçmaya Sibirya Kurdu & Kedi :) oyun oynamak istersiniz ama oynamaz kediler büyüyünce ne zaman oynamak isterse o zaman oynar ama yavrular öyle değil sen yüz verme o yine gelir oynar seninle Sibirya Kurdu & Kedi :) Sibirya Kurdu & Kedi :)
Bu mesajdan alıntı yap

g.ecglr(31)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-12-2009 #9
Çok Şeker gerçekten (: Benimde bir kedim vardı bundan da ufak soğuk bir kış günü ablam sokakda buldu yüreği dayanamadı aldı geldi eve henüz yeni doğmuştu adını mışıl koymuştuk çünkü hep uyurdu ama biz genelde şerefsiz derdik çünkü kendi çıkarları için yaşardı Sibirya Kurdu & Kedi :) Çok geçmeden evin maskotu oldu, onu eve almakla hiç pişman olmamıştık bir kaç kere evden atıldı ama saat olmadan eve yine almıştık Sibirya Kurdu & Kedi :) çünkü evcil olmuş bir kere sokakta yapamazdı, ama gerçekten imkanı olan varsa evine bir kedi almasını tavsiye ederim gerçekten çok tatlı ve çok komik oluyorlar sizi güldüreceğine her iddaasına varım hele bi alışsın eve Sibirya Kurdu & Kedi :) ama aldınız mı yavru alın ki hem size alışsın hemde bol güldürsün çünkü kediler büyüyünce özellikle evcil olanlar artık komiklik yapmıyorlar çünkü merak çağı geçmiş oluyor Sibirya Kurdu & Kedi :) genelde uyurlar arada bi kalkarlar ayağa kalktılar mı ya yemeğe giderler yada sıçmaya Sibirya Kurdu & Kedi :) oyun oynamak istersiniz ama oynamaz kediler büyüyünce ne zaman oynamak isterse o zaman oynar ama yavrular öyle değil sen yüz verme o yine gelir oynar seninle Sibirya Kurdu & Kedi :) Sibirya Kurdu & Kedi :)
Valla benim kızım artık dana kadar oldu ama halaa meraklııı halaa oyun peşinde Sibirya Kurdu & Kedi :)
Hiç de vazgeçmeyecek anlaşılan Sibirya Kurdu & Kedi :) Sibirya Kurdu & Kedi :) Sibirya Kurdu & Kedi :)
Bu mesajdan alıntı yap

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 07-12-2009 #10
Büyüdükten sonra kedilerle oynamak biraz zor oluyor evet Sibirya Kurdu & Kedi :) İlk basta sinir etmeniz gerek sonra oyuna dönüşüyor ben öyle yapardım genelde Sibirya Kurdu & Kedi :) bazen evde beni kovalardı kedi sinirden Sibirya Kurdu & Kedi :)DSibirya Kurdu & Kedi :)D
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları