Şiddet konulu afiş çalışmam

Deneme Çalışmalar - Şiddet konulu afiş çalışmam ...

xanlx1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xanlx1

Grafiker / İzmir

ünlem

Alt 24-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

medosanart isimli Üye şimdilik offline konumundadır

medosanart

Eğitimci / Bursa

Alt 24-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sözler çok yaratıcı eğer seninse helal olsun. güzel sözler. Değilse yinede güzel sözler afişte çok güzel olmuş.ellerine sağlık Şiddet konulu afiş çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap

xanlx1

Grafiker / İzmir

Alt 24-12-2010 #3
Sözler ve tasarım bana ait.Teşekkür ederim.Sadece resmi hazır olarak kullandım,ama afişte yerleşim tasarım vs hepsi bana aittir.
Bu mesajdan alıntı yap

xanlx1

Grafiker / İzmir

Alt 26-12-2010 #4
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 26-12-2010 #5
arka plan alıntı yazılarda büyük ihtimal güzel bir font pek de fazla bişey yapmamışsın.
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-12-2010 #6
üzerinde çalıştığınız söylenemez
yazılarınızda görsel olarak bir uyum yok

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap

xanlx1

Grafiker / İzmir

Alt 26-12-2010 #7
Yorumlarınız için teşekkür ederim.
Çalışma 45 dk.-1 saatlik arası bir çalışmadır.Bir saate sığdırmam gerektiğinden kapıyı hazır almak durumunda kaldım.Ancak kafamdaki düşünce de bu şekildeydi.İnternette de ona yakın bir görsel bulunca faydalandım Şiddet konulu afiş çalışmam Kapı arkaplanı hariç siyah arkaplan düşüncesi,kelimelerin yerleşimi bana aittir,alıntı yoktur Şiddet konulu afiş çalışmam
Bluex,nasıl bir uyumsuzluk var açıklarsan sevinirim.
Ayrıca üzerinde çalıştığımı belirmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 26-12-2010 #8
cümlelerin yerleştirilmesi olmamış derim. Çünkü yazıları okumadan şöyle bir baktığımızda insanda bir tedirginlik uyandırmıyor. (temanızın şiddet ya) bir karmaşa var. bu bir şiddet temalı bir çalışma dememizi sağlayan arkaplandaki resim. Yazınızın katkısı çok az ve sönük kalmış.

şiddet teması için seçilen font güzel ama ya siz kullanamadınız yada bu çalışma için değil. yazılarınız için tipografi öneririm. Çünkü tipografi sayesinde vurgularınız ön plana çıkar.
yada
tekrar düzenleme, yerleştirme ile güzel bir sonuç çıkabilir.
nasılsa daha üzerinde çalışıyormuşsunuz. ilk sonuçların böyle olması gayet normal.
kolay gelsin Şiddet konulu afiş çalışmam

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap
yücel mete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yücel mete

Grafiker / İstanbul

Alt 26-12-2010 #9
sanki korku film afişi gibi duruyor.gayet güzel olmuş bir çalışma bence,eline sağlık.yazıya gelince;aslında benim fikrim slogandaki diziliş şöyle olsaydı nasıl olurdu?"hepimizin içinde" yazan bölüm en sondaki soru işaretinden sonra yazsaydı.
Bu mesajdan alıntı yap

xanlx1

Grafiker / İzmir

Alt 26-12-2010 #10
Bluex cevabın için teşekkür ederim.Tekrar belirmek isterim kafamdaki düşünce arka plan yazısıyla neredeyse birebir aynıydı.Siyah bir odada açılmış bir kapı kaçmaya çalışna bir insan,ve yerlerde şiddetin oluşturduğu kan lekeleri-izleri.Önceki cevabımda söylemiş olduğum gibi çalışma 45 dk-1 saatlik bir çalışma olduğundan kapıyı elimle çizip,brushla kan efekti vermem zamanımı alacaktı.Bu yüzden hazır kullanak durumunda kaldım.(ki bu yaptığım benim de içime sinmedi işin özü, ama mecburiyetŞiddet konulu afiş çalışmam )İlk olarak ben de tiografi şeklinde çalışıp vurguyu daha kuvvetli vermeye çalışacaktım ancak tipografiyle şu ana kadar çok fazla çalışmadığım,deneyimim olmadığı için bu yöntemi seçtim.Afişte 3 farklı font kullandım ancak afişe uygun olarak bunu seçtim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları