Sieko makina mürekkebi - İstanbul

İkinci El Pazarı - Sieko makina mürekkebi - İstanbul ...

emreyurek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreyurek

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 28-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sieko makina mürekkebi

Marka / Model: Sieko makina mürekkebi

Fiyat: 250 Sieko makina mürekkebi - İstanbul

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Elimde sıfır, açılmamış, kutusunda sieko makina mürekkebi bulunmaktadır.Eski çalıştığım iflas eden iş yerimden alıcaklarıma karşılık aldım.Her renkten 2'şer tane olmak üzere 16 tane var.Normalde bi tanesinin faturalı alış fiyatı 208 Euro yani 500 TL civarındadır.Fakat ben yarı yarıya yani tanesini 250 Tl den vermeyi düşünüyorum ki hem ben zararımı çıkartiyim hem de alan kar etsin.İlgilenenler burdan ya da telefon numaramdan ulaşabilirler. 0534 561 06 31

E-posta:

Telefon: 0534 561 06 31
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Sieko makina mürekkebi - İstanbulSieko makina mürekkebi - İstanbulSieko makina mürekkebi - İstanbulSieko makina mürekkebi - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
emreyurek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreyurek

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 29-11-2013 #3
http://http://www.dataplot.de/en/Ink...nk-1500ml.html Linkte gördüğünüzün aynısı Seiko ColorPainter H-104s / H-74s 1500 ml makine boyası dediğim gibi kutusunda açılmamış fakat yarı fiyatına. Fotoğraflarını da yükledim bakabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap